Patelnie stalowe de Buyer

Image
Image
Francuskie patelnie stalowe
na całe życie
Wybierz

de Buyer - kultowe patelnie od 1830 roku

Francuska marka de Buyer doprowadziła sztukę produkcji patelni do perfekcji. Stalowa patelnia "starzeje się jak wino", a im dłużej i częściej jej używasz, tym lepsze są jej właściwości.

Image
Image
Naturalnie nieprzywierające
Stal staje się nieprzywierająca podczas użytkowania. Ciemna powłoka na powierzchni jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Po użyciu zwykle wystarczy wytrzeć ją ręcznikiem papierowym, cienka warstwa oleju tylko polepszy jej właściwości.
Image
Optymalne zarumienienie
Stal doskonale i równomiernie przewodzi temperaturę. Jednocześnie jest wytrzymała i stabilna, więc nie ugnie się w środku z upływem czasu, jak lekkie patelnie nieprzywierające. Twoje steki i naleśniki będą zawsze idealnie przypieczone na całej powierzchni.
Image
100% naturalne
Jako stop żelaza i węgla, stal jest w 100% naturalnym surowcem. Patelnie posiadają powłokę ochronną z organicznego wosku pszczelego. Są to przyjazne dla środowiska, nadające się do recyklingu produkty o długiej żywotności.
Image
Smaczniejsze mięso
Czego nie potrafią nieprzywierające patelnie? "Zamknąć pory" mięsa. Na stali lub żeliwie mięso szybko zamyka pory, przez karmelizację naturalnych soków. Na powierzchni tworzy się smaczna skorupka, a soki pozostają w środku. Przypieczone na zewnątrz i soczyste w środku = wiele smaczniejsze.
Wideo instrukcja
Jak wypalić stalową patelnię
Nie obawiaj się tego! Patelnię należy wypalić przed pierwszym użyciem. W ten sposób stal staje się nieprzywierająca. Twoja patelnia nie będzie już srebrna, ale jak twierdzą Francuzi - im ciemniejsza, tym lepsza.
47 pozycji razem
Patelnia do placków MINERAL B BOIS 27 cm, de Buyer
329 zł
DB571203
Patelnia stalowa CARBONE PLUS 28 cm, de Buyer
287 zł –29 %
203 zł
DB511028
Wok z płaskim dnem MINERAL B 28 cm, stal, de Buyer
448 zł –21 %
353 zł
DB561832
Patelnia wok CARBONE PLUS 36 cm, stal, de Buyer
469 zł
DB511435
Wgórę
Inne produkty