Czajniki plastikowe

14 pozycji razem
Czajnik elektryczny 1,5 l, biały, Eva Solo
569 zł –8 %
520 zł
ES502920
Czajnik elektryczny 1,5 l, czarny, Eva Solo
569 zł –8 %
520 zł
ES502921
Czajnik elektryczny PLISSE 1,7 l, biały, Alessi
479 zł
ALMDL06W
Czajnik elektryczny PLISSE 1 l, czarny, Alessi
429 zł
ALMDL061B
Czajnik elektryczny THE LOFT 1,7 l, biały, Tefal
184 zł –26 %
136 zł
TEFKO250130
Czajnik elektryczny PLISSE 1,7 l, szary, Alessi
479 zł
ALMDL06G
Czajnik elektryczny PLISSE 1 l, biały, Alessi
429 zł
ALMDL061W
Czajnik elektryczny PLISSÉ, 1,7 l, zielony, Alessi
479 zł
ALMDL06GR
Czajnik elektryczny EM77 1,5 l, jasnoszary, Stelton
464 zł
SN8902
Czajnik elektryczny PLISSE 1 l, czerwony, Alessi
429 zł
ALMDL061R
Czajnik elektryczny PLISSE 1,7 l, szary, Alessi
429 zł
ALMDL061G
Czajnik elektryczny PLISSÉ, 1 l, zielony, Alessi
429 zł
ALMDL061GR
Czajnik elektryczny EM77 1,5 l, czarny, Stelton
465 zł
SN890

Plastikowy czajnik - stylowy sposób na zagotowanie wody

Czajnik elektryczny to rodzaj urządzenia elektrycznego, które samodzielnie podgrzewa wodę i wyłącza się, gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia lub określoną temperaturę poniżej 100°C. Czajnik plastikowy to rodzaj czajnika z plastikowym korpusem. Istnieją również inne rodzaje czajników elektrycznych, takie jak czajniki szklane i czajniki elektryczne ze stali nierdzewnej.

Jednym z najbardziej podstawowych akcesoriów kuchennych i bezsprzecznie niezbędnym w każdej kuchni jest czajnik. Na stronie Kulina mamy duży wybór plastikowych czajników od znanych producentów, takich jak Alessi, Steltoni Eva Solo w różnych stylach i kolorach. Niektóre z nich są nawet ikonami designu, a wszystkie są bardzo stylowe i będą świetną ozdobą blatu kuchennego. Możesz również sprawdzić ofertę producenta, aby dowiedzieć się, czy istnieją inne pasujące urządzenia kuchenne, takie jak toster lub młynek do kawy, aby uzyskać bardziej jednolity wygląd kuchni.

Jak często należy myć plastikowy czajnik?

Wszystko zależy od częstotliwości używania czajnika i twardości wody. Węglan wapnia gromadzi się w postaci kamienia w miejscach z twardą wodą. Obszary wokół kranów i wewnątrz urządzeń takich jak czajniki są często pokryte osadami wapiennymi.

Aby ułatwić to zadanie, natychmiast wyczyść dno, jeśli zauważysz nagromadzenie kamienia. Jeśli woda jest szczególnie twarda, może to być konieczne nawet raz na tydzień.

Po prawidłowym wyczyszczeniu i konserwacji czajnika można cieszyć się herbatą i podawać ją w ulubionym dzbanku do herbaty w ulubionym kubku.

Jakie są najważniejsze cechy czajnika plastikowego?

Każdy z naszych plastikowych czajników został starannie zaprojektowany, aby był modny, skuteczny i funkcjonalny. Przystępna cena czajników plastikowych jest ich największą zaletą, ale są one również lekkie, dostępne w wielu kolorach i mają atrakcyjne kształty.

Aby zapobiec kontaktowi plastiku z płynem, który próbujesz zagotować, niektóre z naszych plastikowych czajników mają wnętrze ze stali nierdzewnej. Zawsze upewnij się, że plastikowy czajnik pochodzi od sprawdzonego producenta i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i plastiku, który nie zawiera BPA i nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji w kontakcie z gorącą wodą.

Szukasz innych niezbędnych akcesoriów kuchennych lub akcesoriów do herbaty? Przeczytaj nasz przewodnik zakupowy na temat 10 najważniejszych artykułów kuchennych, w które warto zainwestować lub nasz przewodnik zakupowy dotyczący parzenia i serwowania herbaty dla wszystkich miłośników herbaty.