Zone

Zone Denmark to duńska marka zajmująca się tworzeniem pięknych, funkcjonalnych, wysokiej jakości produktów dla domu z naciskiem na minimalistyczny design i dbałość o szczegóły. Niezależnie od tego, czy szukasz akcesoriów łazienkowych, gadżetów do domowego baru, ładnego szkła czy produktu lifestylowego, Zone Denmark ma w swojej ofercie coś, co z pewnością Cię zadowoli.
95 pozycji razem
Dozownik mydła TIME 220 ml, jasnoszary, betonowy, Zone Denmark ZO28123
Ściągaczka do prysznica RIM 30 cm, czarna, metalowa, Zone Denmark ZO14895
Kosz na pranie UME 60 l, biały, tworzywo sztuczne, Zone Denmark ZO26525
Dozownik mydła UME 250 ml, jasnoszary, ceramiczny, Zone Denmark ZO331923
Dozownik mydła RIM 200 ml, czarny, aluminiowy, Zone Denmark ZO14651
Lustro ścienne RIM 70 cm, czarne, aluminiowe, Zone Denmark ZO14643
Ściągaczka prysznicowa RIM 22 cm, biała, metalowa, Zone Denmark ZO14894
Szczotka do WC UME 39 cm, oliwkowozielona, ceramiczna, Zone Denmark ZO26432
Zestaw do mycia naczyń SINGLES, 4 szt., czarny, Zone Denmark ZO330446
Wgórę
Inne produkty

Zone Denmark - minimalistyczny, czysty i funkcjonalny design z Danii

Zone Denmark to marka, która jest synonimem minimalistycznego, czystego i funkcjonalnego designu. Marka ma bogatą historię sięgającą 1997 roku, kiedy to została założona w Danii. Filozofią Zone Denmark jest projektowanie produktów, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne, z naciskiem na jakość i kunszt.

Zone Denmark, design, który rzuca wyzwanie konwencjom

Zone Denmark interpretuje nowoczesne trendy w ścisłym dialogu z innowacyjnymi duńskimi projektantami. Jej największą inspiracją są miłośnicy designu z całego świata, którzy podzielają jej pasję do prostoty i pozytywnego nastawienia. Rezultatem jest funkcjonalny projekt domu, który rzuca wyzwanie konwencjom, pobudza ciekawość i upiększa codzienne życie. Ekspresja jest szczera i minimalistyczna, materiały atrakcyjne, a produkty innowacyjne. Właśnie dlatego Zone Denmark regularnie zdobywa międzynarodowe nagrody za wzornictwo i jest marką

Zone Denmark - funkcjonalne produkty do łazienki i domu

Jedną z najbardziej godnych uwagi serii produktów Zone Denmark jest kolekcja łazienkowa, która obejmuje szeroką gamę akcesoriów łazienkowych, w tym dozownik do mydłauchwyty na szczoteczki do zębów i szczotki toaletowe. Minimalistyczny design kolekcji jest doskonałym uzupełnieniem każdej nowoczesnej łazienki, a czyste linie i eleganckie kształty tworzą poczucie spokoju i wyciszenia.

Asortyment produktów Zone Denmark wykracza jednak daleko poza kolekcję łazienkową. Oferuje szeroką gamę akcesoriów barowych, szkła i produktów do domu, z których wszystkie łączy to samo zaangażowanie w jakość, funkcjonalność i wzornictwo. Charakterystyczna estetyka marki jest elegancka, minimalistyczna i nowoczesna, z naciskiem na czyste linie, stonowane, naturalne kolory i proste, organiczne kształty.

Wielokrotnie nagradzane produkty dla fanów funkcjonalnego wzornictwa

Marka otrzymała liczne nagrody za wzornictwo, w tym German Design Award, if Design Award, Red Dot Design Award. Najczęściej nagradzane produkty i kolekcje to produkty z serii Peili i Ume (z dozownikiem z czujnikiem), kolekcja Singles, seria INU i kosze okrągłe.

Nagrody te są świadectwem zaangażowania Zone Denmark w doskonałość wzornictwa i innowacyjność. Produkty marki są rozpoznawalne dzięki unikalnemu i funkcjonalnemu wzornictwu, wysokiej jakości materiałom i dbałości o szczegóły.

Podsumowując, Zone Denmark to marka, której celem jest tworzenie pięknych, funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów dla domu. Koncentruje się na minimalistycznym wzornictwie, wysokiej jakości materiałach i dbałości o szczegóły. Niezależnie od tego, czy szukasz akcesoriów łazienkowych, gadżetów do kuchni lub domowego baru, czy też ładnego zestaw okularów, Zone Denmark ma do zaoferowania coś, co z pewnością Ci się spodoba.