Zone

Zone Denmark to duńska marka zajmująca się tworzeniem pięknych, funkcjonalnych, wysokiej jakości produktów dla domu z naciskiem na minimalistyczny design i dbałość o szczegóły. Niezależnie od tego, czy szukasz akcesoriów łazienkowych, gadżetów do domowego baru, ładnego szkła czy produktu lifestylowego, Zone Denmark ma w swojej ofercie coś, co z pewnością Cię zadowoli.
93 pozycji razem
Zestaw do mycia naczyń 5 szt. DIISH, czarny, Zone Denmark
392 zł
ZO26664
Kosz łazienkowy UME 4 l, jasnoszary, tworzywo sztuczne, Zone Denmark ZO331931
Kosz na pranie UME 60 l, czarny, tworzywo sztuczne, Zone Denmark ZO26523
Wgórę
Inne produkty

Zone Denmark - minimalistyczny, czysty i funkcjonalny design z Danii

Zone Denmark to marka, która jest synonimem minimalistycznego, czystego i funkcjonalnego designu. Marka ma bogatą historię sięgającą 1997 roku, kiedy to została założona w Danii. Filozofią Zone Denmark jest projektowanie produktów, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne, z naciskiem na jakość i kunszt.

Zone Denmark, design, który rzuca wyzwanie konwencjom

Zone Denmark interpretuje nowoczesne trendy w ścisłym dialogu z innowacyjnymi duńskimi projektantami. Jej największą inspiracją są miłośnicy designu z całego świata, którzy podzielają jej pasję do prostoty i pozytywnego nastawienia. Rezultatem jest funkcjonalny projekt domu, który rzuca wyzwanie konwencjom, pobudza ciekawość i upiększa codzienne życie. Ekspresja jest szczera i minimalistyczna, materiały atrakcyjne, a produkty innowacyjne. Właśnie dlatego Zone Denmark regularnie zdobywa międzynarodowe nagrody za wzornictwo i jest marką

Zone Denmark - funkcjonalne produkty do łazienki i domu

Jedną z najbardziej godnych uwagi serii produktów Zone Denmark jest kolekcja łazienkowa, która obejmuje szeroką gamę akcesoriów łazienkowych, w tym dozownik do mydłauchwyty na szczoteczki do zębów i szczotki toaletowe. Minimalistyczny design kolekcji jest doskonałym uzupełnieniem każdej nowoczesnej łazienki, a czyste linie i eleganckie kształty tworzą poczucie spokoju i wyciszenia.

Asortyment produktów Zone Denmark wykracza jednak daleko poza kolekcję łazienkową. Oferuje szeroką gamę akcesoriów barowych, szkła i produktów do domu, z których wszystkie łączy to samo zaangażowanie w jakość, funkcjonalność i wzornictwo. Charakterystyczna estetyka marki jest elegancka, minimalistyczna i nowoczesna, z naciskiem na czyste linie, stonowane, naturalne kolory i proste, organiczne kształty.

Wielokrotnie nagradzane produkty dla fanów funkcjonalnego wzornictwa

Marka otrzymała liczne nagrody za wzornictwo, w tym German Design Award, if Design Award, Red Dot Design Award. Najczęściej nagradzane produkty i kolekcje to produkty z serii Peili i Ume (z dozownikiem z czujnikiem), kolekcja Singles, seria INU i kosze okrągłe.

Nagrody te są świadectwem zaangażowania Zone Denmark w doskonałość wzornictwa i innowacyjność. Produkty marki są rozpoznawalne dzięki unikalnemu i funkcjonalnemu wzornictwu, wysokiej jakości materiałom i dbałości o szczegóły.

Podsumowując, Zone Denmark to marka, której celem jest tworzenie pięknych, funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów dla domu. Koncentruje się na minimalistycznym wzornictwie, wysokiej jakości materiałach i dbałości o szczegóły. Niezależnie od tego, czy szukasz akcesoriów łazienkowych, gadżetów do kuchni lub domowego baru, czy też ładnego zestaw okularów, Zone Denmark ma do zaoferowania coś, co z pewnością Ci się spodoba.