Wieszaki na ręczniki

25 pozycji razem
Stojący wieszak na ręczniki MENOTO, 50 cm, Blomus
1 049 zł
BM69150
Drabinka na ręczniki MODO 170 cm, czarna, Blomus
999 zł
BM66262
Wiszący wieszak na ręczniki NEXIO 47 cm, stal polerowana, Blomus BM68954
Wiszący wieszak na ręczniki NEXIO, stal nierdzewna matowa, Blomus BM68940
Drabinka na ręczniki MODO 170 cm, biała, Blomus
999 zł
BM66272
Drabinka na ręczniki FERA 165 cm, czarna, Blomus
679 zł
BM69078
Wieszak na ręcznik, zestaw 2 szt., biały, Brabantia
55 zł
BRAB280344
Reling na ręcznik MODO 46 cm, czarny, Blomus
449 zł
BM69084
Wieszak na ręcznik BUNNY, z przyssawką, naturalny szary, Koziol KOZ1443120
Wieszak na ręcznik, zestaw 2 szt., szary, Brabantia
55 zł
BRAB280320
Reling na ręcznik MENOTO 64 cm, stal nierdzewna polerowana, Blomus BM68684
Wieszak na ręcznik MODO, ciepły szary, Blomus
119 zł
BM66356
Wieszak na ręczniki RIM 70 cm, czarny, aluminium, Zone Denmark ZO14640
Wgórę
Inne produkty

Wieszaki na ręczniki - wygodny i stylowy sposób na uporządkowanie ręczników

Czym są wieszaki na ręczniki?

Organizacja ręczników może być wyczerpującym zadaniem, szczególnie w rodzinach z kilkoma członkami rodziny. Może być również trudno znaleźć miejsce do powieszenia ręcznika podczas porannego prysznica lub ubierania się. Wieszaki na ręczniki na szczęście zapewniają łatwe i atrakcyjne rozwiązanie tego problemu.

Wieszak na ręczniki to przedmiot służący do bezpiecznego wieszania ręczników w łazience lub innym miejscu. Są one dostępne w wielu stylach i materiałach, w tym ze stali nierdzewnej, plastiku, żelaza, a nawet aluminium, i są podzielone na trzy kategorie: haki, szyny i stojaki.

Wieszaki na ręczniki w Kulina są produkowane przez znanych producentów, takich jak Blomus, Brabantia, i Hübsch i można je zawiesić na ścianie, nad drzwiami, a nawet samodzielnie.

Jakie są rodzaje wieszaków na ręczniki dostępne na Kulina?

Wolnostojące wieszaki na ręczniki i stojaki na ręczniki: Wieszaki te są samodzielne i nie wymagają montażu ani instalacji. Zazwyczaj są one przeznaczone do przechowywania wielu ręczników jednocześnie. Samodzielne wieszaki na ręczniki nadają się do łazienek z ograniczoną przestrzenią na ścianie lub dla tych, którzy wolą nie robić dziur w ścianach.

Ścienne wieszaki na ręczniki: Najpopularniejszym typem wieszaka na ręczniki jest wieszak ścienny na ręczniki. Są one dostępne w różnych stylach i rozmiarach i są przeznaczone do zawieszenia na ścianie za pomocą śrub lub taśmy samoprzylepnej. Są idealne do oszczędzania miejsca na podłodze i trzymania ręczników pod ręką.

Drabinka na ręczniki: Drabinka na ręczniki to wolnostojący wieszak na ręczniki przypominający drabinę. Są one bardzo stylowe i dostępne w różnych rozmiarach i mogą pomieścić wiele ręczników jednocześnie. Drabinki na ręczniki są eleganckim i praktycznym dodatkiem do każdej łazienki, a ponieważ często są wykonane ze stali nierdzewnej lub drewna, doskonale pasują do wnętrz skandynawskich, rustykalnych lub industrialnych.

Wieszaki na ręczniki nad drzwi: Te wieszaki na ręczniki są przeznaczone do zawieszenia nad drzwiami, więc nie wymagają wiercenia ani instalacji. Świetnie nadają się do małych łazienek lub dla tych, którzy nie chcą wiercić otworów w ścianach. Są również przenośne, co czyni je doskonałym wyborem dla osób, które często się przeprowadzają lub podróżują. Można je zawiesić nad drzwiami prysznica, łazienki lub szafy.

Wieszaki na ręczniki sprawiają, że łazienka jest zawsze schludniejsza, inteligentniejsza i bardziej atrakcyjna. Sprawdź nasze półki i uchwyty prysznicowe, stojaki na papier, dozownik do mydłai inne akcesoria łazienkowe, które upiększą Twoją łazienkę.