Nordic Ware

Najczęściej sprzedawane

25 pozycji razem
Forma na 6 babeczek 6 Geo Bundlette Bundt® złota Nordic Ware NW91277
Foremka na 4 małe babeczki Quartet Bundt® złota Nordic Ware NW91377
Forma do 6 babeczek Heritage Bundlette Bundt® złota Nordic Ware NW88077
Forma do babki Bavaria Bundt® srebrna Nordic Ware
249 zł –31 %
171 zł
NW53624
Forma do babki Chiffon Bundt® złota Nordic Ware
269 zł –23 %
208 zł
NW87477
Forma do baranka wielkanocnego 3D Spring Lamb srebrna Nordic Ware NW41100
Forma do ciasta Frozen Snowflake Bundt® srebrna Nordic Ware NW88248
Forma na babkę róża Rose Bundt®miedziana Nordic Ware
249 zł
NW54148
Mała forma do babki Anniversary Bundt® złota Nordic Ware NW51277
Wgórę
Inne produkty

> Amerykańska marka z specjalizacją w produkcji form i naczynia kuchennego
Producent opatentowanych form do ciasta Bundt® z odlewanego aluminium
> Duży wybór rozmiarów i kształtów form
> W ofercie i wysokiej jakości naczynia, przybory i akcesoria

109149

Amerykańska marka Nordic Ware jest synonimem niewymiennych form do pieczenia i pomocników kuchennych. Rodzinna firma została założona w 1946 roku przez Henry'ego Davida Dalquista, Amerykanina o szwedzkich korzeniach. Wśród entuzjastów i profesjonalnych cukierników na całym świecie marka zasłynęła z kultowych tortów z odlewanego aluminium Bundt® , które można dziś znaleźć w ponad 70 milionach gospodarstw domowych.

Amerykańska marka Nordic Ware z ponad 70-letnią tradycją słynie z kultowych metalowych form do ciasta Bundt®. Nazwa wynalazku z 1950 roku została sprytnie opatentowana przez założyciela firmy Davida Dalquista, a dziś pod nią produkuje się niezliczone kształty i rozmiary form do pieczenia. Oprócz sprzętu do pieczenia Nordic ware oferuje również szeroką gamę naczyń, przyborów i <a">akcesoriów" href="/oboustranny-do-ciasto-stars-cherries--30-5-cm-czerwone /"> akcesoria </ a>. Wszystkie produkty łączy jedno: inspirująca opowieść o spełnieniu amerykańskiego marzenia młodej pary, która mając 500 dolarów w kieszeni, kilka dobrych pomysłów i determinację do założenia własnego biznesu, postanowiła założyć firmę w Minneapolis, Minnesota . W 2010 roku Nordic Ware ogłosił 15 listopada Narodowy Dzień Bundu, aby uczcić 60. rocznicę Bundu®. Co roku organizuje konkurs w pieczeniu ciast i prowadzi zajęcia kulinarne. Innowacyjna firma zdobyła wiele nagród i patentów oraz była pionierem gotowania w kuchence mikrofalowej . Marka Nordic Ware jest zatem nierozerwalnie powiązana z jakością, niezawodnością i ponadstandardową trwałością produktów, które są prawie wyłącznie wytwarzane w USA. Jej długa historia i unikalna technologia produkcji sprawiają, że jest prawdziwym liderem w dziedzinie akcesoriów kuchennych.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie