De Buyer

Marka de Buyer to francuska tradycja pieczenia i gotowania, którą teraz z łatwością odtworzysz w swojej kuchni. Słodkie czy słone? Wybierz akcesoria de Buyer i sam zdecyduj.
304 pozycji razem
Mandolina do warzyw REVOLUTION MASTER , de Buyer
2 390 zł –39 %
1 447 zł
DB201241
Rondle MILADY w zestawie, 3 szt., de Buyer
1 790 zł –11 %
1 590 zł
DB341003
Wok z płaskim dnem MINERAL B 28 cm, stal, de Buyer
509 zł –30 %
353 zł
DB561832
Wgórę
Inne produkty

De Buyer - ponieważ każdy przepis ma swoje sekrety

Dorobek i umiejętności przekazywane pokoleniami

Historia firmy de Buyer rozpoczyna się w 1830 roku od produkcji sztućców w małej kuźni w Val d'Ajol w Vosges, korzystającej z metali wydobywanych w okolicy. Firma zawsze współpracowała z profesjonalistami w dziedzinie kulinariów, aby opracować i wyprodukować "prawdziwe" naczynia, których ludzie potrzebują i używają, pracując z różnymi materiałami (stal, powlekane aluminium, stal nierdzewna, miedź itp.) odpowiadającymi różnym metodom gotowania, które charakteryzują tradycyjną kuchnię francuską.

Od samego początku firma była otwarta na innowacje, które miały na celu poprawę jakości produktów gospodarstwa domowego, a jej wiedza i doświadczenie były przekazywane z pokolenia na pokolenie. W rezultacie de Buyer posiada know-how, który wraz z przywiązaniem do tradycyjnej kuchni francuskiej, nowoczesną technologią i pasją do swojej pracy sprawia, że marka i jej produkty są obowiązkowym elementem wyposażenia wielu znanych szefów kuchni z całego świata, którzy wiedzą, iż posiadanie odpowiednich narzędzi kuchennych jest kluczowe dla sukcesu ich przepisów.

"Połowa sukcesu dobrego szefa kuchni leży w użyciu odpowiednich przyborów przez pełnych pasji rzemieślników, którzy dają nam szansę wynieść recepturę na najwyższy poziom."Michel Roth

De Buyer – misja i wizja marki stojąca za legendarnymi naczyniami do gotowania

Celem firmy De Buyer od pokoleń było projektowanie i produkowanie garnków i patelni, które precyzyjnie spełniają potrzeby zarówno profesjonalnych, jak i domowych kucharzy. Firma De Buyer żywi głęboki szacunek dla rodzinnego i lokalnego dziedzictwa oraz francuskiej tradycji kulinarnej. Od prawie 200 lat autentyczność, pasja do smacznej i pożywnej kuchni oraz zaangażowanie stanowią podstawowe wartości ich działalności.

Firma De Buyer została wyróżniona przez państwo francuskie znakiem "Living Heritage Company", ale firma nie tylko stosuje tradycyjne metody produkcji, lecz także dba o odpowiedzialną i świadomą konsumpcję. Produkty są wytwarzane z myślą o trwałości, firma chroni piękny obszar Vosges, w którym działa i jest pierwszą firmą z sektora kulinarnego we Francji, która otrzymała znak "wzorcowego poziomu zaangażowania CRS" od AFNOR za troskę o zapewnienie dobrego samopoczucia swoich pracowników. Pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko oraz przyczynianie się do wpływu gospodarczego regionu są podstawą podejścia De Buyer do biznesu.

Michel Roth, który jest ambasadorem firmy mówi: "De Buyer uosabia wszystkie wartości, które są mi drogie: wierność, prostota, szacunek, praca, rzemiosło, zaangażowanie w lokalny region. To także dowód doskonałości bez pychy. To są rzadkie cechy i to one wyróżniają tę firmę"

Produkty De Buyer - dla wielu pokoleń w twojej kuchni

Wszystkie produkty de Buyer to świetnej jakości narzędzia, które każdy kucharz - zarówno ten domowy, jak i profesjonalny - chciałby mieć w swojej kuchni. W Kulinie znajdziesz różne gamy i serie produktów, które będą Ci dobrze służyć i które będą świetnym prezentem dla maniaków gotowania lub nowożeńców. Wybieraj spośród:

Warto również wykorzystać i udekorować swoją kuchnię miedzianymi garnkami, które stanowią crème de la crème katalogu de Buyer i są marzeniem każdego kucharza.