Naleśniki

2 pozycji razem
Naleśnikarka LONO 33 cm, WMF
Naleśnikarka LONO 33 cm, WMF
W magazynie (18 Szt)
483 zł
WM0415120011
Maszyna do naleśników CM 2199, Severin
350 zł –12 %
306 zł
SEVECM2199

Naleśnikarka - doskonałe urządzenie do przyrządzania pysznych, cienkich naleśników i naleśników

Co to jest elektryczna maszyna do naleśników?

Elektryczna naleśnikarka to narzędzie kuchenne zaprojektowane do szybkiego i łatwego przygotowywania cienkich, okrągłych i pysznych naleśników. Składa się z płaskiej, okrągłej powierzchni do gotowania, która jest ogrzewana przez elektryczny element grzejny i często jest pokryta nieprzywierającym materiałem.

Niektóre modele dostępne w sklepie Kulina są również wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak obracarka do krepy lub rozrzutnik krepy.

Czy potrzebujesz naleśnikarki?

Jeśli robisz naleśniki tylko od czasu do czasu, możesz użyć zwykłej patelni lub patelni do naleśników, ale jeśli ty lub twoja rodzina jesteście miłośnikami naleśników i przygotowujecie je przez cały czas, dobrym wyborem będzie rozrzutnik naleśników.

Elektryczne naleśnikarki są preferowane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych kucharzy, ponieważ są proste w obsłudze, skuteczne i gwarantują doskonałe rezultaty. Nasze elektryczne urządzenia do naleśników są starannie wyselekcjonowane od renomowanych producentów, takich jak WMF oraz Severin.

Jak używać elektrycznego urządzenia do naleśników?

Jak zrobić naleśniki za pomocą elektrycznej naleśnikarki? To proste!

  • Przygotuj ciasto i rozgrzej urządzenie.
  • Wylej niewielką ilość ciasta na środek powierzchni do pieczenia i rozprowadź je równomiernie za pomocą szprycy do naleśników.
  • Następnie smaż naleśnik przez 30 do 60 sekund, odwróć go, smaż przez dodatkowe 30 do 40 sekund, wyjmij go szpatułką i powtarzaj procedurę, aż zrobisz wszystkie potrzebne naleśniki.

Podczas obsługi urządzenia należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta i środkami ostrożności oraz nosić rękawice kuchenne lub inne rękawice odporne na ciepło.

Co można przyrządzić na elektrycznej naleśnikarce?

Elektryczna naleśnikarka może być używana do przyrządzania różnych potraw innych niż naleśniki. To tylko kilka z nich:

Naleśniki: Elektryczna maszyna do naleśników może być używana do produkcji pysznych naleśników. Wystarczy wylać ciasto naleśnikowe na rozgrzaną patelnię, a następnie odwrócić, gdy pojawią się bąbelki.

Tortille: Przygotuj własne tortille w domu, używając elektrycznej naleśnikarki. Wymieszaj mąkę, sól, wodę i olej, aby zagnieść ciasto. Powinien być cienko rozwałkowany i upieczony na maszynie do naleśników, aż tylko lekko się zarumieni.

Kanapki z grillowanym serem: Aby przygotować smaczną kanapkę z grillowanym serem, umieść chleb i ser na grillu i smaż, aż ser się rozpuści, a chleb będzie chrupiący.

Quesadillas: Elektryczna naleśnikarka jest również idealna do przygotowywania chrupiących quesadillas. Włóż preferowane nadzienie do tortilli, złóż ją na pół i smaż na maszynie do naleśników, aż będzie chrupiąca i złocista.