23 pozycji razem
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty HUNAN, czarny, Bredemeijer BRED157003
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty JANG, czarny, żeliwo, Bredemeijer BREDG005Z
Pojemnik na herbatę w torebkach, 6 przegródek, bambus, Bredemeijer BREDTBC06BN
Pojemnik na herbatę w torebkach, 12 przegródek, czarny, Bredemeijer BRED184008
Pojemnik na herbatę liściastą, 6 puszek, czarny, Bredemeijer BRED184009
Pojemnik do przechowywania herbaty 1 l, Continenta
145 zł
CONT3913
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty MARCEL 17 cm, srebrny, Philippi PHP135005
Trzepaczka do matchy BAMBOO, Viva Scandinavia
118 zł
VS83612
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty CAST 14 cm, czarny, Nicolas Vahé NV159480301
Filtry do herbaty, 100 szt, Kusmi Tea
32 zł
KUSMIFILT1
Dzbanek do herbaty ocieplacz THEO 15 cm, czarny, Stelton
192 zł
SNX631
Pogdgrzewacz do dzbanka do herbaty THEO 15 cm, piasek, Stelton SNX6311
Pojemnik na herbatę w torebkach, 9 przegródek, czarny, Bredemeijer BRED184007
Torebki do herbaty Viva Scandinavia 50 szt.
34 zł
VS83101
Miarka do herbaty liściastej EXPRESS, 14 cm, Viva Scandinavia VS50400

Akcesoria dla miłośników herbaty - niezbędne przedmioty dla każdego konesera herbaty

Herbata jest prawdopodobnie najbardziej popularnym i powszechnym napojem. Jest to jeden z najstarszych dostępnych napojów ziołowych i od dawna jest ulubionym napojem elit, w tym rodzin królewskich i zwykłych ludzi.

Osoby, które regularnie piją herbatę, muszą znać wyrażenie "koneser herbaty" Koneser herbaty to ktoś, kto ma głęboką miłość i entuzjazm do herbaty i jest wyjątkowo entuzjastycznie nastawiony do niej. Posiadają wiedzę na temat wielu odmian herbaty, metod produkcji i zawiłości, i oczywiście będą czerpać przyjemność z picia herbaty.

Czego potrzebuję jako koneser herbaty?

Filiżanka herbaty to uniwersalna przyjemność, a jej parzenie to rytuał, który uwielbiają ludzie na całym świecie.

W Kulina oferujemy wiele praktycznych produktów dla entuzjastów herbaty (w tym filiżanki, czajniki, zaparzacze, kubki i inne), smaczne mieszanki, ale także urocze akcesoria wymienione poniżej. Możesz również zapoznać się z naszym poradnikiem dotyczącym parzenia i serwowania herbaty, który pozwoli Ci zaparzyć herbatę jak profesjonalista.

  • Filtry do herbaty i torebki doFiltry do herbaty

Filtry do herbaty filtry do herbaty są często przeznaczone do przechowywania luźnych liści herbaty, umożliwiając jednocześnie przepływ wody i zaparzanie herbaty. Torebki herbaty to małe, porowate pojemniki, które mogą pomieścić określone ilości liści herbaty.

Są one często wykonane z żaroodpornego papieru, tkaniny lub siatki. Są praktyczne i proste w użyciu, wymagają jedynie gorącej wody do zaparzenia herbaty.

  • Miarki i miarki do herbaty

Miarki i miarki do herbaty to sprzęt używany do odmierzania sypkiej herbaty do parzenia. Służą one do zagwarantowania spójnych i precyzyjnych pomiarów liści herbaty do parzenia, co może mieć wpływ na moc i smak otrzymanego napoju.

  • Pojemniki do przechowywania herbaty

Pojemniki do przechowywania herbaty to słoiki, które mogą pomieścić torebki herbaty, herbatę sypką lub dodatkowe akcesoria, takie jak miarki i filtry. Mają one na celu ochronę herbaty przed czynnikami, które mogą zaszkodzić jej smakowi i jakości, takimi jak powietrze, światło i wilgoć.

Pojemniki do przechowywania herbaty zazwyczaj wyposażone są w hermetyczne uszczelki lub pokrywki, które chronią herbatę i zapobiegają wchłanianiu przez nią zapachów z otoczenia.

  • Podgrzewacze do herbaty

Podgrzewacze do herbaty to urządzenia, które utrzymują herbatę ciepłą i w odpowiedniej temperaturze przez długi czas. Mają one różne rozmiary i konstrukcje, ale zazwyczaj składają się z dwóch głównych elementów: źródła ciepła, którym często jest mała świeczka lub grzałka elektryczna, oraz pojemnika lub talerza, na którym ustawiany jest dzbanek do herbaty .

  • Akcesoria do herbaty

Pokrowce na dzbanek do herbatysą używane do utrzymywania temperatury dzbanek do herbatyi jego zawartości przez długi czas. Podstawki pod herbatę mogą być również dekoracyjne, ponieważ zapewniają wyjątkowy akcent w porze podwieczorku.