Lodówki turystyczne

5 pozycji razem

Lodówki turystyczne - idealny towarzysz na wakacje

Lodówki turystyczne - najlepsi przyjaciele w gorące letnie dni

Chłodziarka podróżna utrzyma idealną temperaturę żywności i napojów podczas podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niedrogiego modelu do chłodzenia lunchu, czy wystarczająco dużej lodówki, aby rozpocząć imprezę, mamy dla Ciebie odpowiedni produkt.

Dlaczego warto kupić lodówkę podróżną?

Podstawową zaletą zakupu lodówki podróżnej jest to, że może ona utrzymywać żywność w niskiej temperaturze, a tym samym bezpiecznie spożywać ją podczas podróży, ale istnieje wiele innych wspaniałych powodów, dla których warto pomyśleć o jej posiadaniu:

  • Nie będziesz musiał martwić się o noszenie wielu toreb z jedzeniem i napojami - wszystko, czego potrzebujesz, zapakujesz w jeden wytrzymały pojemnik.
  • Możesz zrobić własne kostki l odu za pomocą foremek do lodu i zabrać je ze sobą, aby nigdy więcej nie musieć ich kupować.
  • Posiadanie dużej lodówki podróżnej pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze i jeść zdrowiej, ponieważ będziesz mógł zabrać ze sobą dużo domowego jedzenia, niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, czy nad jezioro. Jest to bardzo pomocne , jeśli ty lub twoje dzieci macie jakiekolwiek ograniczenia dietetyczne lub alergie pokarmowe, lub jeśli monitorujecie kalorie.
  • Posiadanie lodówki podróżnej oznacza, że żadne jedzenie (sałatki, kanapki itp.) nie zostanie zgniecione po dotarciu do miejsca docelowego
  • Lodówka podróżna może być również używana do chłodzenia leków, zapewniając, że insulina lub inne leki wrażliwe na temperaturę nie ulegną zepsuciu podczas podróży.

Jak wybrać najlepszą lodówkę podróżną?

  • Pojemność

Liczba puszek lub butelek z napojami i dodatkowego lodu potrzebnego do ich schłodzenia jest często używana do opisania pojemności chłodziarki. O ile w samochodzie nie ma zbyt wiele miejsca, pojemność wewnętrzna jest pod wieloma względami znacznie ważniejsza niż wymiary zewnętrzne.

  • Materiały i trwałość

Lodówki podróżne wykonane z tworzywa sztucznego chronią żywność przed zgnieceniem i są lekkie, odporne na rozdarcia, wodoodporne, łatwe do mycia i szczelne.

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów, kolorów i pojemności dostosowanych do konkretnych potrzeb podczas następnych wakacji, Kulina oferuje lodówki podróżne takich marek jak Polarbox i Petromax.

Stylowe lodówki turystyczne marki Polarbox charakteryzują się nie tylko bardzo atrakcyjnym designem retro dostępnym w szerokiej gamie pastelowych kolorów, ale także mogą unosić się na wodzie, co może być świetnym rozwiązaniem, jeśli spędzasz wakacje na basenie. Wyobraź sobie słońce, basen i Ciebie leżącego na materacu basenowym... Sięgasz po zimnego arbuza i napoje ze stylowej lodówki podróżnej. Tak, zdecydowanie warto!

Możesz również sprawdzić nasz wybór pojemników na lunch, butelek na wodę i foremek do kostek l odu, aby jeszcze bardziej ochłodzić się na świeżym powietrzu.