WOLL

WOLL to renomowana niemiecka firma rodzinna, specjalista of tytanowych garnków, patelni, woków i rondli, charakteryzujących się nieprzywieralną powłoką, wysoką odpornością i trwałością. To naczynia, które pokochasz!
166 pozycji razem
Szybkowar DIAMOND ACTIVE LITE 28 cm, na indukcję, WOLL
1 090 zł
WL128DALI
Szybkowar DIAMOND ACTIVE LITE 24 cm, na indukcję, tytanowy, WOLL WL124DALI
Patelnia do naleśników TITANIUM NOWO 26 cm, odczepiany uchwyt, WOLL WL1226N
Wgórę
Inne produkty

WOLL - z miłości dogotowania

Korzenie i historia firmy WOLL

Woll pochodzi z Saarbrucken, położonego w centrum Europy, między Luksemburgiem a Francją, ten zielony region wyróżnia się doskonałym jedzeniem i winem. Ma nawet swoje własne powiedzenie "Hauptsach' gudd gess!", co oznacza "Mamy się dobrze, o ile dobrze jemy!".

Otoczony entuzjastami jedzenia i pasją do gotowania, Norbert WOLL, mistrz kuchni z pragnieniem udoskonalenia patelni, rozpoczął swoją firmę od sprzedaży naczyń kuchennych w 1974 roku i założył Norbert Woll GmbH w 1979 roku, aby zrealizować to marzenie.

Rzemiosło i technika odlewnicza

Od 1979 roku ta rodzinna firma produkuje profesjonalnej jakości garnki aluminiowe "Made in Germany", łącząc tradycyjne rzemiosło z innowacyjną technologią.

Każdy produkt jest wykonywany ręcznie w procesie całkowicie odmiennym od technik produkcji masowej. Mimo że od momentu zaprezentowania przez WOLL pierwszych naczyń kuchennych wykonanych oryginalną techniką stałego odlewania aluminium minęło już 40 lat, garnki i patelnie oraz naczynia do zapiekanek tej marki są nadal produkowane w ten sam sposób. To właśnie ta technika i kunszt stanowią o ich wyjątkowości.

Wyjątkowe cechy produktów WOLL

Profesjonalne produkty WOLL uwielbiane przez szefów kuchni i kucharzy domowych na całym świecie znane są z:

  • pierwszorzędnej jakości,
  • długotrwałych powłok nieprzywierających,
  • gustownego wzornictwa
  • najlepszych wyników gotowania
  • dużej liczby patentów i innowacji (odłączane uchwyty WOLL),
  • zaawansowanych technologicznie metod produkcji
  • specjalistycznego rzemiosła

Produkty firmy WOLL w Kulinie

Kulina to sklep internetowy klasy premium, a oferowane przez nas naczynia kuchenne zawsze spełniają najwyższe standardy pod względem jakości i trwałości. Z tego powodu oferujemy szeroki wybór produktów firmy WOLL, w tym: