WOLL

WOLL to renomowana niemiecka firma rodzinna, specjalista of tytanowych garnków, patelni, woków i rondli, charakteryzujących się nieprzywieralną powłoką, wysoką odpornością i trwałością. To naczynia, które pokochasz!
129 pozycji razem
Wok DIAMOND LITE 30 cm, na indukcję, odczepiana rączka, tytan, WOLL WL11030DPI
Szybkowar DIAMOND ACTIVE LITE 24 cm, na indukcję, tytanowy, WOLL WL124DALI
Pokrywka do patelni 28 x 28 cm, szklana, WOLL
114 zł
WLS228M
Szybkowar DIAMOND ACTIVE LITE 28 cm, na indukcję, WOLL
1 090 zł
WL128DALI
Wok TITANIUM NOWO 32 cm, na indukcję, WOLL
709 zł
WL1132IL
Wgórę
Inne produkty

WOLL - z miłości dogotowania

Korzenie i historia firmy WOLL

Woll pochodzi z Saarbrucken, położonego w centrum Europy, między Luksemburgiem a Francją, ten zielony region wyróżnia się doskonałym jedzeniem i winem. Ma nawet swoje własne powiedzenie "Hauptsach' gudd gess!", co oznacza "Mamy się dobrze, o ile dobrze jemy!".

Otoczony entuzjastami jedzenia i pasją do gotowania, Norbert WOLL, mistrz kuchni z pragnieniem udoskonalenia patelni, rozpoczął swoją firmę od sprzedaży naczyń kuchennych w 1974 roku i założył Norbert Woll GmbH w 1979 roku, aby zrealizować to marzenie.

Rzemiosło i technika odlewnicza

Od 1979 roku ta rodzinna firma produkuje profesjonalnej jakości garnki aluminiowe "Made in Germany", łącząc tradycyjne rzemiosło z innowacyjną technologią.

Każdy produkt jest wykonywany ręcznie w procesie całkowicie odmiennym od technik produkcji masowej. Mimo że od momentu zaprezentowania przez WOLL pierwszych naczyń kuchennych wykonanych oryginalną techniką stałego odlewania aluminium minęło już 40 lat, garnki i patelnie oraz naczynia do zapiekanek tej marki są nadal produkowane w ten sam sposób. To właśnie ta technika i kunszt stanowią o ich wyjątkowości.

Wyjątkowe cechy produktów WOLL

Profesjonalne produkty WOLL uwielbiane przez szefów kuchni i kucharzy domowych na całym świecie znane są z:

  • pierwszorzędnej jakości,
  • długotrwałych powłok nieprzywierających,
  • gustownego wzornictwa
  • najlepszych wyników gotowania
  • dużej liczby patentów i innowacji (odłączane uchwyty WOLL),
  • zaawansowanych technologicznie metod produkcji
  • specjalistycznego rzemiosła

Produkty firmy WOLL w Kulinie

Kulina to sklep internetowy klasy premium, a oferowane przez nas naczynia kuchenne zawsze spełniają najwyższe standardy pod względem jakości i trwałości. Z tego powodu oferujemy szeroki wybór produktów firmy WOLL, w tym: