Malaksery

9 pozycji razem
Malakser ARTISAN, królewska czerwień, KitchenAid
2 990 zł
KA5KFP1644EER
Multicooker ARTISAN, czerwony metalik, KitchenAid
2 990 zł
KA5KFP1644ECA
Malakser KM 3896, zielony, Severin
964 zł –7 %
894 zł
SEVE3472853
Malakser 5KFP1319 3,1 l, migdał, KitchenAid
1 690 zł
KA5KFP1319EAC
Malakser 5KFP1319 3,1 l, czarny, KitchenAid
1 690 zł
KA5KFP1319EOB
Malakser 5KFP0719, ciemnoszary mat, KitchenAid
759 zł
KA5KFP0719EDG
Malakser KM 3897, czarny, matowy, Severin
1 056 zł
SEVE3483663
Przystawka do rozdrabniania żywności, czarna, Bamix
193 zł
BX3001001

Roboty kuchenne - wszechstronne urządzenia kuchenne

malakser to jedno z najbardziej przydatnych narzędzi w kuchni. To urządzenie kuchenne jest w stanie poradzić sobie z wieloma zadaniami związanymi z przygotowywaniem posiłków. Składniki można posiekać, poszatkować, pokroić w kostkę lub plasterki za pomocą malakser. Przygotowywanie domowych przecierów dla dziecka lub krojenie sera na sałatkę to tylko niektóre z kulinarnych zadań, które można sobie ułatwić.

Składniki są podawane do tarcz tuż pod rurą podającą podczas krojenia i rozdrabniania przez górną część urządzenia. Roboty kuchenne są w stanie przetwarzać duże ilości żywności, w tym całe słodkie ziemniaki, pomidory i ogórki, dzięki różnym szerokościom rur podających i pojemnościom misek, wymagając minimalnego przygotowania przed przetworzeniem. Jednak posiadanie wszystkich dzwonków i gwizdków niekoniecznie sprawia, że malakser jest idealnym wyborem do twoich celów. Za każdym razem, gdy wybierasz urządzenia kuchenne, zastanów się, jakie potrawy i posiłki zazwyczaj przygotowujesz oraz w jaki sposób dane urządzenie będzie Ci w tym pomagać.

Jaka jest różnica między blenderami a robotami kuchennymi?

Roboty kuchenne mogą dokładnie przecierać i emulgować potrawy, a także wykonywać szerszy zakres zadań, w tym krojenie, szatkowanie, siekanie i krojenie w kostkę, w przeciwieństwie do blenderów, które często są przeznaczone tylko do emulgowania żywności do stanu płynnego (jak smoothie lub mrożony napój).

Główne rozróżnienie polega na tym, że roboty kuchenne mogą wykonywać wiele funkcji dzięki różnym pomocniczym tarczom i ostrzom, podczas gdy blendery są wyposażone tylko w zespół ostrzy w dzbanku blendera.

Kulina posiada również kolekcje rozdrabniaczy do żywności, mikserów stojących, tarek i krajalnic, ale wszystkie te funkcje można wykonać za pomocą malakser .

Jak wybrać malakser ?

Istnieje wiele różnych rodzajów robotów kuchennych, które mogą mieć różne rozmiary, wygląd i funkcje. Weź pod uwagę każdy przepis, który zamierzasz przygotować, a także późniejsze prace przygotowawcze.

Przy wyborze najlepszego malakser należy wziąć pod uwagę pojemność i funkcje wymagane do tych przepisów, a także do ułatwienia ich każdorazowego odtwarzania.

KitchenAid roboty kuchenne są dostępne na stronie Kulina w różnych kolorach, aby pomóc w przetwarzaniu produktów o dowolnym smaku. Znajdź model, który najlepiej pasuje do Twojego procesu twórczego i uwalnia Twoją kreatywność.