Liiton

Spełnij swój amerykański sen z marką Liiton i ciesz się swoją szklaneczką whisky w nadzwyczajnych okolicznościach i unikalnym szkle, które uwolni jeszcze więcej aromatu i schłodzi Twoją whisky w zaledwie kilka sekund.
16 pozycji razem
Szklanka do whisky THE PEAKS, zestaw 4 szt., Liiton
353 zł
LT20800
Szklanka do whisky K2, zestaw 2 szt., 250 ml, Liiton
145 zł
LT60300
Szklanki do whisky z karafką w zestawie EVEREST, 5 el., Litton LT10300
Szklanka do whisky EVEREST, zestaw 2 szt., 270 ml, Liiton
143 zł
LT20500
Szklanka do whisky MT.BLANC zestaw 2 szt., 280 ml, Liiton
145 zł
LT60100
Karafka do wina GRAND CRU 1,5 l, Litton
246 zł
LT10700
Taca do serwowania MIRRORED 38 cm, brązowa, Litton
434 zł
LT20200

Liiton - marka dla miłośników whisky

Liiton to marka, która robi furorę w branży whisky dzięki wyjątkowej gamie szklanek i akcesoriów do whisky. Ich produkty - szklanki i karafki do whisky - zyskały popularność wśród entuzjastów i kolekcjonerów whisky dzięki innowacyjnym projektom, funkcjonalności i wysokiej jakości materiałom.

Co jest takiego wyjątkowego w produktach Liiton?

Liitonnajbardziej znanymi produktami firmy są okulary Mount Everest i Grand Canyon, których design został zainspirowany majestatycznym pięknem natury. Konstrukcja szklanek jest naprawdę wyjątkowa, zapewniając oszałamiające wrażenia wizualne dla osób pijących whisky.

Unikalny górski design okularów nie jest jednak jedyną cechą wyróżniającą markę spośród innych tego typu produktów na rynku. Liiton produkty są również:

  • solidny i trwały
  • wykonane w 100% z bezołowiowego szkła
  • charakteryzujący się ciężkim dnem
  • sprzedawane w zestawach z karafkami
  • doskonały prezent dla koneserów whisky

Oprócz szklanek - sprzedawanych w zestawach - Liiton oferuje również karafki, tace i podstawki, które dopełnią doznania związane z piciem i serwowaniem whisky.

Liiton - szklanki do whisky, które poprawiają doznania podczas picia whisky

Innowacyjna konstrukcja i wysokiej jakości materiały użyte w produktach Liiton pozwalają również schłodzić whisky w kilka sekund. Jak? Umieść szklanki w zamrażarce i wyjmij je tuż przed podaniem whisky gościom. Wlać whisky. Masa podstawy szklanki i górski wzór chłodzą whisky, nie rozcieńczając jej tak, jak robi to lód. Nie musisz też bawić się skałami whisky.

Liitonzaprojektowane zarówno przez specjalistów w dziedzinie designu, jak i whisky - są idealne dla entuzjastów whisky, którzy cenią sobie nie tylko smak trunku, ale także wyjątkowy design i piękny wygląd akcesoriów do whisky. Szklanki marki nie są tylko na pokaz, ponieważ zostały również zaprojektowane tak, aby poprawić wrażenia z picia whisky. Materiał i kształt szklanek utrzymują whisky w idealnej temperaturze, bez rozcieńczania jej wodą lub lodem. Pozwala to pijącym w pełni delektować się smakami i aromatami whisky.

Liiton produkty są idealnym prezentem dla niego, dla ojca, brata, przyjaciela lub kolegów z pracy lub partnerów biznesowych, więc upewnij się, że sprawdzisz ofertę Liiton w Kulina, zanim nalejesz sobie kolejną szklankę.