Patelnia do smażenia MINERAL B ELEMENT B BOIS 20 cm, drewniana rączka, de Buyer

Kod: DB571020
Promocja
Marka: de Buyer
329 zł –20 %
Patelnia do smażenia MINERAL B ELEMENT B BOIS 20 cm, drewniana rączka, de Buyer
329 zł –20 % 263 zł
W magazynie (12 Szt)

Francuski klasyk de Buyer przedstawia nową gamę naczyń kuchennych i pomocników B Bois, wykonanych z połączenia stali nierdzewnej i drewna bukowego.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Francuski klasyk de Buyer przedstawia nową gamę naczyń kuchennych i pomocników B Bois, wykonanych z połączenia stali nierdzewnej i drewna bukowego.

Patelnie z serii Mineral B Bois zostały wzbogacone o powłokę na bazie wosku pszczelego, która zapewnia dodatkowe właściwości nieprzywierające. To chroni je przed utlenianiem i zwiększa naturalne właściwości nieprzywierające patelni, które poprawiają się z każdym użyciem. Patelnie przeznaczone są do wszystkich rodzajów źródeł gotowania, w tym indukcji. Patelnie ze stali Mineral B są w 100% naturalne, ekologiczne i nadają się do recyklingu. Rękojeści patelni wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego i dodatkowo zabezpieczone woskiem pszczelim.

Patelnie Mineral B Bois w skrócie:

  • Patelnie są idealne do smażenia mięsa lub warzyw i grillowania, do chrupiących naleśników i doskonałych omletów.
  • Stal jest w 100% naturalna z wykończeniem na bazie wosku pszczelego.
  • Patelnie Mineral B Bois nie posiadają żadnej sztucznej powierzchni nieprzywierającej, nie zawierają PFOA ani PTFE.
  • Bez dodatku chemikaliów - przyjazne dla środowiska.
  • Patelnie mogą być używane w bardzo wysokich temperaturach, w których przygotowana potrawa szybko się zwija i nie traci witamin ani składników odżywczych.
  • Im częściej patelnia jest używana, tym lepsze są jej właściwości nieprzywierające.
  • Doskonała przewodność cieplna.
  • Solidna konstrukcja, bardzo długa żywotność.
  • Nie należy myć w zmywarce do naczyń

Jak prawidłowo używać patelni Mineral B:

Przed pierwszym użyciem: opłukać patelnię wrzącą wodą i dobrze wysuszyć. Na patelnię wLionamy olej do wysokości ok. 1 mm i podgrzewamy ok. 5 minut. Zlać olej i wytrzeć patelnię papierowym ręcznikiem kuchennym. Im częściej używasz patelni, tym lepsze będą rezultaty gotowania. Im czarniejsza powierzchnia wewnętrzna, tym lepsze właściwości nieprzywierające. Keen należy myć patelni w zmywarce, ponieważ straci ona swoje właściwości nieprzywierające i ulegnie korozji.

Sposób przyrządzania: rozgrzej patelnię z odrobiną oleju. Gdy ogień będzie wystarczająco gorący, usmaż danie z obu stron. Zmniejszyć ogień i dokończyć pieczenie w razie potrzeby.

Pielęgnacja po użyciu: usunąć resztki jedzenia i opłukać patelnię wrzącą wodą. Następnie natychmiast wytrzeć ściereczką, aby zachować właściwości patelni i zapobiec rdzewieniu.

Czyszczenie i konserwacja: używaj gruboziarnistej soli morskiej (bez wody), którą wsypujesz na patelnię i podgrzewasz na dużym ogniu przez 1:30 min. Następnie wytrzeć papierowym ręcznikiem kuchennym. Gruboziarnista sól morska usuwa przypalone resztki i niepożądane zapachy. Następnie posmarować olejem i przechowywać w suchym miejscu.

UWAGA! Nigdy nie dOpuszczaj do zamoczenia patelni. Gdy potrawa się przypali, wyszoruj patelnię gruboziarnistą gąbką. Keen należy myć w zmywarce do naczyń!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do smażenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.06 kg
Materiał: Stal
Rozmiar: 20 cm
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Seria: de Buyer Mineral B Element B Bois
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: