Joseph Joseph

Wszystko zaczęło się od jednej szklanej deski... Bracia Joseph stworzyli swoją markę akcesoriów kuchennych Joseph Joseph z pasji do innowacji i towrzenia produtów, które sprawdzają się jeszcze lepiej. W codziennym użytkowaniu i w Twojej kuchni.
235 pozycji razem
Taca do suszenia naczyń, szara, Joseph Joseph
132 zł
JS85151
Taca do suszenia naczyń FLIP-UP, szary, Joseph Joseph
137 zł
JS85139
Ociekacz na sztućce SURFACE, stal nierdzewna, Joseph Joseph JS85110
Miska kuchenna, zestaw 6 szt., Joseph Joseph
249 zł
JS80025
Taca na sztućce DRAWERSTORE, rozszerzana, szara, Joseph Joseph JS85042
Taca do suszenia naczyń FLUME L, szara, Joseph Joseph
137 zł
JS85089
Wgórę
Inne produkty

Joseph Joseph - Wszystko zaczęło się od jednej szklanej deski do krojenia...

Markę Joseph Joseph założyli Antony i Richard Joseph, bracia bliźniacy i projektanci z pasją do wynalazków. W 2003 roku zaprojektowali szklaną deskę do krojenia, która stała się początkiem ich podróży, której celem było zaprojektowanie funkcjonalnych produktów kuchennych, które usprawniłyby codzienne czynności domowe.

Misja i wizja Joseph Joseph

Ideą braci Joseph jest zrewolucjonizowanie zadań w domu i projektowanie produktów, które działają lepiej, są wielofunkcyjne i rozwiązują codzienne problemy. Bez względu na zadanie - przygotowanie posiłku, organizacja kuchni, zrobienie prania czy uporanie się z odpadami, każdy produkt marki Joseph Joseph został zaprojektowany tak, aby ułatwić codzienne życie.

Wielofunkcyjne produkty zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić pracę w kuchni, a także zaoszczędzić miejsce w kuchennych szufladach i mieć mniejszą ingerencję w środowisko. Joseph Joseph dąży do zmniejszenia ilości odpadów i zanieczyszczeń poprzez stosowanie materiałów nadających się do recyklingu, oferowanie części zamiennych tam, gdzie jest to możliwe oraz uczynienie swoich produktów tak trwałymi i wielofunkcyjnymi, jak tylko się da.

Design i produkty Joseph Joseph

Joseph Joseph to studio z siedzibą w Londynie, gdzie wymyślane są wszystkie ich produkty, gdzie przeprowadzane są badania i prototypy oraz gdzie każdy produkt jest testowany, aby upewnić się, że świetnie spełnia swoją rolę.

Wszystkie narzędzia i akcesoria kuchenne Joseph Joseph są wykonane z wysokiej jakości materiałów i oferują nowoczesne wzornictwo odpowiednie dla wszystkich stylów kuchni. Można wybierać spośród wielu kolorów, w tym ponadczasowych odcieni szarości czy bieli oraz bardziej kolorowych, odważnych opcji.

Wiele produktów z katalogu marki otrzymało prestiżowe nagrody, takie jak The Queen's Award for Enterprise w 2018 roku za Totem Waste Separation & Recycling Bin, Excellence in Housewares Award (10 nagród za innowacje), Global Innovation Awards (gia) (8 nagród dla zwycięzców! z najnowszą dla rewolucyjnej szczotki do toalety Flex™), Reddot Design Award (od 2018 roku 14 nagród RedDot, w tym dwa wyróżnienia Best of the Best dla Pie™ Kitchen Timer i Totem Waste Separation & Recycling Bins).

Wśród bestsellerów marki Joseph Joseph w Kulinie znajdziesz: