Joseph Joseph

Wszystko zaczęło się od jednej szklanej deski... Bracia Joseph stworzyli swoją markę akcesoriów kuchennych Joseph Joseph z pasji do innowacji i towrzenia produtów, które sprawdzają się jeszcze lepiej. W codziennym użytkowaniu i w Twojej kuchni.
125 pozycji razem
Korkociąg dźwigniowy BARWISE COMPACT, Joseph Joseph
335 zł
JS20099
Wgórę
Inne produkty

Joseph Joseph - Wszystko zaczęło się od jednej szklanej deski do krojenia...

Markę Joseph Joseph założyli Antony i Richard Joseph, bracia bliźniacy i projektanci z pasją do wynalazków. W 2003 roku zaprojektowali szklaną deskę do krojenia, która stała się początkiem ich podróży, której celem było zaprojektowanie funkcjonalnych produktów kuchennych, które usprawniłyby codzienne czynności domowe.

Misja i wizja Joseph Joseph

Ideą braci Joseph jest zrewolucjonizowanie zadań w domu i projektowanie produktów, które działają lepiej, są wielofunkcyjne i rozwiązują codzienne problemy. Bez względu na zadanie - przygotowanie posiłku, organizacja kuchni, zrobienie prania czy uporanie się z odpadami, każdy produkt marki Joseph Joseph został zaprojektowany tak, aby ułatwić codzienne życie.

Wielofunkcyjne produkty zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić pracę w kuchni, a także zaoszczędzić miejsce w kuchennych szufladach i mieć mniejszą ingerencję w środowisko. Joseph Joseph dąży do zmniejszenia ilości odpadów i zanieczyszczeń poprzez stosowanie materiałów nadających się do recyklingu, oferowanie części zamiennych tam, gdzie jest to możliwe oraz uczynienie swoich produktów tak trwałymi i wielofunkcyjnymi, jak tylko się da.

Design i produkty Joseph Joseph

Joseph Joseph to studio z siedzibą w Londynie, gdzie wymyślane są wszystkie ich produkty, gdzie przeprowadzane są badania i prototypy oraz gdzie każdy produkt jest testowany, aby upewnić się, że świetnie spełnia swoją rolę.

Wszystkie narzędzia i akcesoria kuchenne Joseph Joseph są wykonane z wysokiej jakości materiałów i oferują nowoczesne wzornictwo odpowiednie dla wszystkich stylów kuchni. Można wybierać spośród wielu kolorów, w tym ponadczasowych odcieni szarości czy bieli oraz bardziej kolorowych, odważnych opcji.

Wiele produktów z katalogu marki otrzymało prestiżowe nagrody, takie jak The Queen's Award for Enterprise w 2018 roku za Totem Waste Separation & Recycling Bin, Excellence in Housewares Award (10 nagród za innowacje), Global Innovation Awards (gia) (8 nagród dla zwycięzców! z najnowszą dla rewolucyjnej szczotki do toalety Flex™), Reddot Design Award (od 2018 roku 14 nagród RedDot, w tym dwa wyróżnienia Best of the Best dla Pie™ Kitchen Timer i Totem Waste Separation & Recycling Bins).

Wśród bestsellerów marki Joseph Joseph w Kulinie znajdziesz: