Miksery ręczne

9 pozycji razem
Blender ręczny KULT X, WMF
Blender ręczny KULT X, WMF
W magazynie (17 Szt)
330 zł
WM416560011
Mikser ręczny HMF01CREU, kremowy, Smeg
779 zł –5 %
739 zł
SMEHMF01CREU
Mikser ręczny HMF01RDEU, czerwony, Smeg
779 zł –5 %
739 zł
SMEHMF01RDEU
Mikser ręczny HMF01WHEU, biały, Smeg
779 zł –5 %
739 zł
SMEHMF01WHEU
Mikser ręczny HMF01PKEU, pastelowy róż, Smeg
779 zł –5 %
739 zł
SMEHMF01PKEU
Mikser ręczny HMF01PGEU pastelowa zieleń, Smeg
779 zł –5 %
739 zł
SMEHMF01PGEU
Mikser ręczny HMF01BLEU, czarny, Smeg
779 zł –5 %
739 zł
SMEHMF01BLEU

Mikser ręczny - pomocna dłoń w kuchni

Co to jest mikser ręczny?

Mikser ręczny to przenośne urządzenie elektryczne z dwoma odłączanymi metalowymi ubijaczkami i regulowanymi prędkościami. Ponadto niektóre wersje są wyposażone w dodatkowe przystawki, takie jak trzepaczka. Za pomocą tego urządzenia można mieszać, miksować, ubijać i ubijać różne produkty spożywcze.

W przeciwieństwie do mikserów ręcznych, miksery ręczne skutecznie wprowadzają powietrze do ciasta, tworząc puszyste naleśniki i bitą śmietanę do podania na wierzchu. Oczywiście, są one znacznie szybsze niż przy użyciu tradycyjnej, ręcznej metody z miską kuchenną i łyżką lub szpatułką do mieszania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze miksera ręcznego?

Baza

Podstawa odnosi się do strony miksera ręcznego, którą kładzie się na blacie, gdy nie jest używana. Jeśli podstawa jest zbyt mała lub niestabilna, mikser ręczny będzie stale się przewracać, więc upewnij się, że mikser ręczny dobrze leży na blacie kuchennym.

Prędkości

Aby zapewnić większą kontrolę podczas łączenia składników, najlepsze miksery ręczne będą miały szeroki zakres zmiennych prędkości. Poszukaj również przycisku turbo. Ta funkcja wysyła krótki impuls mocy do miski, aby usunąć pozostałości i upewnić się, że wszystko jest dobrze wymieszane.

Waga

Podczas korzystania z miksera ręcznego będziesz musiał go trzymać i kontrolować przez cały czas, więc musisz pomyśleć o ciężarze, który twoje ramię może wygodnie unieść. Jeśli mikser ręczny jest zbyt ciężki, jego obsługa będzie utrudniona.

Załączniki

Miksery ręczne są zazwyczaj wyposażone w dwa mieszadła, ale niektóre modele są dodatkowo wyposażone w haki do wyrabiania ciasta i drucianą trzepaczkę do ubijania i napowietrzania śmietany, bezy i jajek oraz mieszania lekkich sosów i masła na patelniach. Przed umyciem przystawek należy zawsze sprawdzić, czy nadają się one do mycia w zmywarce.

Jak dbać o mikser ręczny?

Wystarczy użyć wilgotnej gąbki lub ręcznika, aby wyczyścić zewnętrzną część miksera, delikatnie zmywając wszelkie przyklejone zanieczyszczenia. Nie pozwól, aby gąbka była zbyt mokra; może to spowodować uszkodzenie miksera ręcznego, jeśli woda dostanie się do silnika. Nigdy nie zanurzaj miksera w wodzie, ponieważ może to trwale uszkodzić silnik.

Naszym celem na Kulina jest zapewnienie naszym klientom szerokiej gamy wysokiej jakości urządzeń kuchennych, dlatego zapewniamy szeroki wybór najwyższej klasy mikserów ręcznych renomowanych producentów, takich jak ETA, WMF, i KitchenAid.