Oliwa

8 pozycji razem
Ocet winny z mango Nicolas Vahé 200 ml
38 zł
NV111040020
Olej sezamowy DUKKAH 100 ml, Mill & Mortar
36 zł
MM14410
Oliwa z czosnkiem, 250 ml, Nicolas Vahé
59 zł
NV105790100
Zestaw prezentowy sól, pieprz i oliwa Nicolas Vahé
135 zł
NV104980713
Oliva z bazylią, 250 ml, Nicolas Vahé
55 zł
NV105790103
Oliwa z ziołami prowansalskimi 250 ml, Nicolas Vahé
59 zł
NV105790102

Oliwa z oliwek - specjalny składnik, który sprawia, że wszystko smakuje lepiej!

Thomas Jefferson powiedział, że oliwa z oliwek jest z pewnością najbogatszym darem Niebios. Szefowie kuchni twierdzą, że jedna oliwa z oliwek nie wystarczy, ponieważ należy mieć oliwę z oliwek do gotowania, oliwę z oliwek do wykańczania potraw i oliwę z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, a mając pod ręką odpowiednią oliwę z oliwek, można tworzyć niesamowite dania z prostych składników. Czy potrzebujesz żywego dowodu? Ugotuj makaron. Wymieszaj oliwę z oliwek, parmezan, sok i skórkę z cytryny i polej makaron. I gotowe!

W Kulina oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości oliw z oliwek aromatyzowanych najlepszymi składnikami, które dodadzą niesamowitego smaku Twoim potrawom. Nasze oliwy z oliwek są nasycone czosnkiem, truflami, papryczką chili, cytryną lub ziołami, takimi jak bazylia, oregano i rozmaryn, i mogą z łatwością zmienić zwykłą sałatkę w danie, które mogłoby być serwowane w najlepszej restauracji w mieście.

Do czego używasz oliwy z oliwek?

Oliwę z oliwek można dodawać do wielu potraw, takich jak

  • dania z makaronu i pizze,
  • sałatki i sosy sałatkowe,
  • pieczone mięsa i grillowane warzywa,
  • zupy,
  • jako część deski tapas, do tostów z bagietki lub chleba pita, jako prosta przystawka do ulubionego kieliszka wina

Dobra wiadomość jest taka, że oliwa z oliwek jest nie tylko smaczna, ale także bardzo zdrowa. Wiadomo, że zmniejsza stan zapalny, cukrzycę, chorobę Alzheimera, choroby serca, otyłość, a ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające również raka. Właśnie dlatego jest on czasami nazywany zdrowym tłuszczem i można go używać w dowolnych ilościach!

Nicolas Vahe - duńska marka założona przez szefa kuchni - oferuje wyśmienite oliwy z oliwek doprawione pięknym, nowoczesnym, minimalistycznym designem. Wybierz aromatyzowane oliwy z oliwek, przyprawy i inne specjały Nicolas Vahe, jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości doskonałym smakiem lub wspaniałymi prezentami.