Ściągaczki do kabiny prysznicowej

22 pozycji razem
Wycieraczka prysznicowa na magnesVIPO Blomus
189 zł
BM68982
Ściągaczka prysznicowa VIPO, kremowa, Blomus
189 zł
BM69201
Ściągaczka prysznicowa RIM 22 cm, biała, metalowa, Zone Denmark ZO14894
Ściągaczka prysznicowa, ciemnoszara, Brabantia
117 zł
BRAB280160
Ściągaczka do podłogi LAVEA, Blomus
599 zł
BM68990
Ściągaczka prysznicowa, czarna, Eva Solo
131 zł –14 %
112 zł
ES537765
Ściągaczka do prysznica RIM 30 cm, czarna, metalowa, Zone Denmark ZO14895
Ściągaczka prysznicowa VIPO, jasnoszara, Blomus
189 zł
BM69202
Ściągaczka prysznicowa Modo, czarna, Blomus
199 zł
BM68845
Ściągaczka prysznicowa RENEW, jasny beż, Brabantia
117 zł
BRAB223303
Ściągaczka prysznicowa VIPO, biała, Blomus
189 zł
BM66313
Ściągaczka prysznicowa LAVEA, Blomus
199 zł
BM68846
Ściągaczka prysznicowa PURO 25 cm, srebrna, stal nierdzewna, Zack ZACK40000
Ściągaczka prysznicowa VIPO, czarna, Blomus
189 zł
BM66314
Ściągaczka prysznicowa VIPO, ciemnoszara, Blomus
189 zł
BM69200

Ściągaczki do wody - klucz do lśniąco czystego prysznica

Do czego służą ściągaczki do wody?

Ściągaczki to gładkie, elastyczne ostrza, zwykle wykonane z gumy, które są przymocowane do uchwytów i są używane do przeciągania wody po płaskich powierzchniach, najczęściej do usuwania brudnej wody po umyciu okien lub szklanych ścian prysznica.

Ściski renomowanych producentów, takich jak Blomus, Brabantia i Eva Solo są dostępne na stronie internetowej Kulina w różnych rozmiarach, formach, materiałach i rozmiarach. Na przykład ściągaczki używane do czyszczenia okien są często wykonane z gumy lub plastiku i mają długie, elastyczne ostrze, ale ściągaczki używane do fugowania są zwykle wykonane z silikonu i mają krótkie, twarde ostrze.

Do czego jeszcze mogę użyć ściągaczka prysznicowa ?

Ściągaczki to szybkie i skuteczne narzędzie do czyszczenia szyb i okien. Pomagają pozbyć się nadmiaru wody po czyszczeniu, dzięki czemu szkło jest wolne od smug i zacieków oraz lśni jak nowe. Ściągaczki są jednak czymś więcej niż tylko skutecznymi środkami do czyszczenia okien. Ułatwiają one również polerowanie każdej mokrej powierzchni w domu, w tym płytek podłogowych, luster i kabin prysznicowych, do doskonałego połysku. Squeege to nie tylko skuteczny sprzęt czyszczący, ale także świetna zabawa.

Jeśli próbujesz kupić ściągaczkę do domu, dlaczego miałbyś tego nie robić? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Na stronie Kulina można uzyskać szeroki wybór ściągaczek, które są idealne do okien, łazienek, kuchni i nie tylko.

Jak używać ściągaczki do wody?

Ściągaczki są przyjemne w użyciu i ułatwiają czyszczenie mokrych powierzchni. Po umyciu powierzchni wodą z mydłem lub odczynnikiem czyszczącym należy mocno docisnąć ściągaczkę do górnej części powierzchni, gdy jest ona jeszcze mokra. Przeciągnij ściągaczkę w dół długimi, stałymi, nieprzerwanymi ruchami, aby zebrać i usunąć cały płyn z powierzchni. Gdy dotrzesz do dna powierzchni, przeciągnij płyn do pojemnika, który ustawiłeś poniżej, aby go przechowywać. Upewnij się, że okno jest wolne od smug i nieskazitelne, a jeśli tak jest, powtórz proces od 3 do 5 razy.

Niektóre ściągaczki są unikalne i wykorzystują inne materiały zamiast gumowych ostrzy, np. ściągaczki z nakładkami z mikrofibry.

Jeśli chodzi o inne niezbędne akcesoria łazienkowe, możesz sprawdzić naszą kolekcję akcesoriów kosmetycznych, wieszaków na ręczniki, mydelniczek itp.