Viva Scandinavia

91 pozycji razem
Zestaw do mleka i cukru NICOLA Viva Scandinavia 2 szt. czarny VS36303
Czajnik ISABELLA Viva Scandinavia 0,6 l szary
Outlet
195 zł –10 %
175 zł
VS76448
Czajnik Saga Viva Scandinavia 0,8 l czarny
365 zł
VS82101
Czajnik ISABELLA Viva Scandinavia 0,6 l biały
195 zł
VS76400
Czajnik JAIMI Viva Scandinavia 1,0 l niebieski
Outlet
249 zł –25 %
186 zł
VS76063
Czajnik JAIMI Viva Scandinavia 1,0 l zielony
Outlet
249 zł –25 %
186 zł
VS76039
Filiżanka porcelanowa ANYTIME ANDY Viva Scandinavia 0,3 l szara VS70848
Wgórę
Inne produkty

Viva Scandinaviato marka koncentrująca się na herbacie
✓ Zmieni codzienną czynność parzenia herbaty w przyjemny rytuał
✓ Oferuje nowoczesne i bardzo fotogeniczne dzbanki, kubki i filiżanki
✓ Założona w 2010 roku w Danii.

viva-scandidavia

Viva Scandinavia to marka specjalizująca się w codziennym rytuale parzenia herbaty. I mówimy tu o rytuale, a nie o rutynie, gdyż z produktami Viva Scandinavia będziesz chętnie, każdą chwilę, celebrować przy filiżance gorącej herbaty.

Wybierz jeden z ich minimalistycznych dzbanków z filtrami do herbaty i ciesz się doskonałym smakiem i wspaniałym, nowoczesnym designem. Wybierz dzbanek ze szklanymi ściankami, aby podziwiać proces parzenia herbaty wszystkimi zmysłami. Obserwuj, jak z każdą sekundą herbata staje się coraz mocniejsza, a woda zmienia kolor. Ciesz się doskonałym smakiem herbaty sypanej i prostotą całego procesu.

Wybierz swoją ulubioną filiżankę lub kubek z serii ciekawych i przyciągających wzrok kubków, dostępnych zarówno z sitkiem do herbaty, jak i bez niego. Nowoczesne kształty i materiały zadowolą każdego miłośnika designu i zostaną docenione przez prawdziwych koneserów herbaty bez kompromisów w kwestii smaku. Praktyczne i piękne kubki i filiżanki Viva Scandinavia zostaną Twoimi ulubionymi naczyniami i z pewnością najbardziej fotogenicznymi.

Możesz również swoją herbatę lub kawę wzbogacić o inne dodatki i smaki. Dzbanki do mleka, zaparzacze do herbaty, pojemniki na miód i cukiernice Viva Scandinavia zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały świetnie a smakowały jeszce lepiej. Czy jesteś gotowa zamienić swoje codzienne czynności w piękne rytuały, które sprawią, że Twoje życie będzie smakować lepiej? Wybierz Viva Scandinavia i daj się oczarować magii picia herbaty.