Bredemeijer

Bredemeijer to holenderski specjalista w przygotowywaniu herbaty, oferujący wysokiej jakości, żeliwne, szklane i porcelanowe dzbanki do herbaty, tradycyjne czajniki oraz inne akcesoria do serwowania. Masz ochotę na filiżankę gorącej herbaty?
52 pozycji razem
Dzbanek do zaparzania herbaty VERONA 1 l, szklany, Bredemeijer BRED1465
Imbryk do herbaty JANG 0,8 l, czarny, Bredemeijer
198 zł
BREDG001Z
Pojemnik na herbatę w torebkach, 12 przegródek, czarny, Bredemeijer BRED184008
Dzbanek do zaparzania herbaty VERONA 500 ml, szklany, Bredemeijer BRED1464
Taca do serwowania Izumi Bredemeijer
104 zł
BRED174001
Dzbanek do zaparzania herbaty VERONA 1,5 l, szklany, Bredemeijer BRED1466
Pojemnik na herbatę w torebkach, 6 przegródek, bambus, Bredemeijer BREDTBC06BN
Taca do serwowania MADERA 54 x 39 cm, z uchwytami, Bredemeijer BREDBG00003
Sitko do parzenia herbaty, Bredemeijer
53 zł
BRED47061
Stojak pod dzbanek do herbaty XILIN, niebieski, żeliwny, Bredemeijer BREDG003B
Imbryk do herbaty JANG 1,2 l, czarny, żeliwo, Bredemeijer
233 zł
BREDG002Z
Dzbanek do herbaty TIBET 1,2 l, żeliwny, Bredemeijer
222 zł
BRED153012
Pojemnik na herbatę liściastą, 6 puszek, czarny, Bredemeijer BRED184009
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty HUNAN, czarny, Bredemeijer BRED157003
Wgórę
Inne produkty

Czas na herbatę? Czas na Bredemeijer

Bredemeijer to holenderska firma, która od ponad wieku produkuje wysokiej jakości akcesoria do kawy i herbaty. Założona w 1914 roku firma stała się jedną z wiodących marek w branży, znaną ze swoich stylowych i funkcjonalnych produktów. Przez lata firma Bredemeijer zyskała reputację doskonałego projektu, innowacji i rzemiosła.

Bredemeijermisja i wizja

Misją i wizją Bredemeijer jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, które umilą im chwile spędzone przy filiżance herbaty lub kawy. Firma wierzy, że rytuał parzenia i serwowania tych napojów jest ważną częścią codziennego życia, a jej produkty mają na celu podniesienie jakości tego doświadczenia. Bredemeijercelem firmy jest tworzenie akcesoriów, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, aby klienci mogli cieszyć się pięknym i praktycznym produktem, który dodaje wartości do ich codziennej rutyny.

Bredemeijerprodukty i bestsellery

Na stronie Kulina można znaleźć szeroką gamę produktów Bredemeijer, w tym czajniki, zaparzacze do herbaty, filiżanki do kawy i herbaty, kubki, dzbanki na mleko, tace i wiele innych. Jej linie produktów charakteryzują się eleganckimi liniami, minimalistyczną estetyką i nowoczesnym wzornictwem. Marka znana jest również z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, porcelana, żeliwo i szkło. Bredemeijernasze produkty są tworzone z myślą o trwałości i zrównoważonym rozwoju, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku w wielu różnych miejscach - w domu, w biurze lub w restauracji.

Bredemeijerzaangażowanie w doskonałość projektu zostało docenione licznymi nagrodami. Firma wielokrotnie otrzymywała nagrody Red Dot Design Awards, które przyznawane są produktom uznawanym za wyjątkowe pod względem jakości wzornictwa i innowacyjności. Bredemeijerjej produkty były również prezentowane na wystawach projektowych i w publikacjach na całym świecie, jeszcze bardziej umacniając reputację marki jako lidera w branży.

Bredemeijernajpopularniejszymi produktami firmy są czajniki w różnych rozmiarach i stylach, od tradycyjnych żeliwnych modeli w japońskim stylu po minimalistyczne i proste szklane projekty.

Ludzie doceniają produkty Bredemeijer za ich design, jakość i trwałość. Zostały zaprojektowane tak, aby rytuał parzenia i serwowania herbaty i kawy był przyjemniejszy i wygodniejszy, dlatego ich użytkownicy pozostają lojalni wobec marki.