Kaiser

Kasier jest liderem na rynku wysokiej jakości blach do pieczenia i akcesoriów. Niemiecka firma z ponad stuletnią tradycją stara się odpowiadać głównie na potrzeby swoich klientów, dlatego w jej asortymencie znajdują się doskonałe blachy, formy oraz praktyczne akcesoria cukiernicze. KAISER značka

Wilhelm Ferdinand Kaiser założył swoją firmę produkującą metal w 1919 roku. Z firmy w górach stała się marką, z którą należy się liczyć w stosunkowo krótkim czasie, i która objęła prowadzenie w sprzedaży blach do pieczenia i form do pieczenia. Po II wojnie światowej Kaiser zaczął właściwie od zera, a firma przeniosła się do zachodnioniemieckiego miasta Diez. Na sukces nie oczekiwał długo. Do dziś siłą napędową firmy pozostaje doskonałe zrozumienie klientów. Rezultatem są ciągłe innowacje, które wnoszą rewolucyjne pomysły do >>świata cukierników. W 1968 roku firma Kaiser jako pierwsza na rynku wprowadziła formy do pieczenia z nieprzywierającą powierzchnią. Kilka lat później pojawia się seria La Forme Plus, która jako pierwsza ma powierzchnię ceramiczną KAIRAMIC® i obejmuje między innymi. Tortownica z płaskim, zdejmowanym dnem i nowym klipsem, który można wygodnie otworzyć i otworzyć jedną ręką.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie