Bloomingville

118 pozycji razem
Doniczka SACAD 15 x 14 cm, biała, kamionkowa, Bloomingville
Nowość
BV82044746
Plakat XANDER 65 x 45 cm, Bloomingville
Outlet
169 zł –48 %
87 zł
BV82044144
Karuzela dziecięca DOTT, zielona, Bloomingville
Outlet
299 zł –43 %
169 zł
BV82049575
Wazon DITTA 30 cm, szary, szklany, Bloomingville
Outlet
259 zł –25 %
194 zł
BV82055075
Wgórę
Inne produkty

Bloomingville Mini - projekt dla dzieci i rodziny

Bloomingville marka powstała w 2000 roku z miłości i fascynacji nordyckim stylem życia. Firma stała się częścią Regent Holding w 2014 roku i jest obecnie domem wielomarkowym z Bloomingville Mini jako jedną z marek odzwierciedlających skandynawskie podejście do projektowania wnętrz i skupiających się na pokoju dziecięcym. Początkowo Bloomingville MINI była tylko kolekcją dodaną do katalogu Bloomingville w 2015 roku, ale rozrosła się i dziś jest osobną marką.

Wprowadź skandynawski styl do życia swoich dzieci dzięki Bloomingville Mini

Bloomingville MINI prezentuje katalog produktów dla najmłodszych i rodzin, zaprojektowanych w prostym, ciepłym, skandynawskim stylu, który będzie pasował do każdego domu. Gama produktów marki obejmuje różnorodne meble, tekstylia, przedmioty do przechowywania, dekoracje i zastawę stołową dla dzieci. Asortyment został zaprojektowany tak, aby był zarówno funkcjonalny, jak i stylowy, z naciskiem na naturalne materiały, delikatne kolory i zabawne wzory. Niektóre z najpopularniejszych produktów w asortymencie obejmują drewniane zabawki, namioty do zabawy i zestawy pościeli.

Bloomingville Mini misja i wizja

Projektując i produkując akcesoria do pokoju dziecięcego firma wychodzi z założenia, że pokój dziecięcy powinien stymulować zarówno zabawę i kreatywność, ale jednocześnie być bezpiecznym, przytulnym miejscem do wyciszenia i relaksu. Zgodnie z misją firmy, pokój dziecięcy powinien być nie tylko przyjazny dziecku, ale także stylowy i pasujący do stylu całego domu, miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice chcą spędzać czas, rozmawiać, bawić się i odpoczywać.

Stylowo udekoruj pokój swojego dziecka

Bloomingville Marka Mini jest zakorzeniona w skandynawskiej estetyce, ale oferowane przez nią produkty sprawią, że każde pomieszczenie będzie przytulne i przyjazne. Jasne, ciepłe kolory i przyjazne dla użytkownika materiały pomogą stworzyć przytulny kącik dla dzieci. Możesz także dodać więcej ciepła do pokoju dzięki dywanom o różnych fakturach, kształtach i rozmiarach. Miękkie tkaniny, radosne kolory, różnorodne tekstury, przyjazne wzory, zabawne ilustracje i kolory sprawiają, że dzieci chętnie spędzają czas w swoim pokoju.