Kusmi Tea

Misją marki Kusmi jest zaprezentowanie najlepszych smaków herbaty i tego co rytuał picia herbaty ma do zaoferowania jak największej ilości ludzi! Herbata ma cieszyć, sprawiać przyjemność, skłaniać do rozmów i do refleksji. Kusmi Tea jednoczy tak amatorów, jak i koneserów herbaty wokół filiżnaki gorącego naparu - dostępnego w wielu smakach i gatunkach.
84 pozycji razem
Herbata Detox BB DETOX Kusmi Tea puszka 100 g
97 zł
KUSMI21721A1070
Herbata biała ANASTASIA, puszka 90 g herbaty liściastej, Kusmi Tea KUSMI21635A1070
Herbata czarna EARL GREY INTENSE, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea KUSMI21703A1070
Zestaw do herbaty THE COLLECTION, z filtrami i łyżką, Kusmi Tea KUSMI21156A1250
Kalendarz adwentowy Kusmi Tea 2023
182 zł
KUSMI21211A2500
Czarna herbata EARL GREY, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea KUSMI21641A1070
Herbata czarna PRINCE VLADIMIR, 100 g herbaty liściastej w puszce, Kusmi Tea KUSMI21716A1070
Zielona herbata jaśminowa, puszka herbaty liściastej 90 g, Kusmi Tea KUSMI21615A1070
Czarna herbata KASHMIR TCHAI, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea KUSMI21722A1070
Herbata czarna TSAREVNA 2023, puszka 120 g herbaty liściastej, Kusmi Tea KUSMI21081A1070
Zielona herbata ROSE, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea KUSMI21646A1070
Herbata owocowa AQUA SUMMER, 20 muślinowych torebek z herbatą, Kusmi Tea KUSMI21673A1120
Zielona herbata DETOX, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea KUSMI21640A1070
Czarna herbata ANASTASIA, 100 g herbaty liściastej w puszce, Kusmi Tea KUSMI21642A1070
Czarna herbata EARL GREY INTENSE, 20 muślinowych torebek z herbatą, Kusmi Tea KUSMI21703A1120
Herbata ziołowa BE COOL, puszka herbaty liściastej 90 g, Kusmi Tea KUSMI21654A1070
Zielona herbata LOVELY MORNING, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea KUSMI21684A1070
Wgórę
Inne produkty

Kusmi Teapołączenie historii i smaku

Herbata jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie, z bogatą historią i różnorodną gamą smaków. Jedną z marek wyróżniających się w świecie herbaty jest Kusmi Tea, która od ponad 150 lat dostarcza miłośnikom herbaty unikalne mieszanki i produkty wysokiej jakości. Założona w St. Petersburgu w Rosji w 1867 roku, marka przeniosła się do Paryża na początku rewolucji rosyjskiej w 1917 roku i jest obecnie własnością Groupe Orientis.

Kusmi Tea została założona przez Pavla Michailovitcha Kousmichoffa, młodego chłopaka, który rozpoczął pracę w herbaciarni w St. Petersburg w wieku 14 lat. Dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu w końcu stał się mieszalnikiem herbaty i otworzył własną herbaciarnię w 1867 roku. Sklep szybko stał się popularny, a Kousmichoff wkrótce zaczął eksportować swoje herbaty do krajów na całym świecie.

W 1917 r. rewolucja rosyjska zmusiła Kusmi Tea do przeniesienia się do Francji, gdzie firma nadal się rozwijała. Dziś Kusmi Tea ma sklepy w ponad 50 krajach, a jej herbaty są lubiane przez miłośników herbaty na całym świecie.

Najpopularniejsze mieszanki herbat według Kusmi Tea

Kusmi Tea oferuje szeroką gamę organicznych mieszanek herbat, z których każda ma swój niepowtarzalny smak i aromat. Niektóre z najpopularniejszych mieszanek obejmują:

  • Anastasia: Mieszanka czarnych herbat z nutami bergamotki, cytryny i kwiatu pomarańczy.

  • Prince Vladimir: Pikantna mieszanka czarnych herbat z nutami cytrusów, wanilii i przypraw.

  • Detox: Mieszanka mate, zielonej herbaty i trawy cytrynowej opracowana w celu promowania detoksykacji i dobrego samopoczucia.

  • Kashmir Tchai: Mieszanka czarnych herbat z kardamonem, cynamonem, imbirem i goździkami.

  • Russian Morning: Mocna mieszanka czarnej herbaty z nutami cytrusów i przypraw.

  • Sweet Love: Mieszanka czarnej herbaty, przypraw i lukrecji z nutą czekolady i karmelu.

Kusmi Tea w jej ofercie znajdują się nie tylko herbaty czarne, ale także herbaty zielone, mieszanki herbat białych, napary owocowe i ziołowe. Marka oferuje również szereg herbat wellness, w tym mieszanki detoksykacyjne i wellness zaprojektowane w celu promowania relaksu i dobrego zdrowia. Na przykład herbata detoksykacyjna jest znana wśród celebrytów, a Kendall Jenner jest jedną z jej fanek, która codziennie pije herbatę detoksykacyjną i mówi: "Zwykle zaczynam dzień od filiżanki [Kusmi] Detox Tea. Piję około 12 filiżanek dziennie"

Oprócz mieszanek herbat, Kusmi Tea oferuje również szeroką gamę akcesoriów do herbaty, w tym dzbanki do herbaty, kubki, zaparzacze, izolowane butelki i wiele innych. Każdego roku marka oferuje specjalne edycje puszek, kalendarzy adwentowych i zestawów upominkowych, które stanowią wspaniałe prezenty dla wszystkich koneserów herbaty - mamy je również w Kulina, więc upewnij się, że wrócisz w okresie świątecznym!

Dlaczego strona Kusmi Tea jest tak wyjątkowa

Jedną z rzeczy, która odróżnia Kusmi Tea od innych marek herbaty, jest jej zaangażowanie w jakość i zrównoważony rozwój. Marka wykorzystuje wyłącznie naturalne aromaty, organiczną herbatę i naturalne składniki, a także współpracuje ze zrównoważonymi gospodarstwami herbacianymi, aby zapewnić, że jej produkty są wytwarzane w sposób przyjazny dla środowiska. Kusmi Tea jest wykonany z wielką miłością i bez plastiku z pięknymi puszkami, które świetnie wyglądają w kuchni i jako prezent.

Kusmi Tea opracowała również unikalny proces mieszania, który pozwala jej tworzyć złożone i aromatyczne mieszanki herbat. Dzięki starannemu doborowi i mieszaniu różnych herbat i naturalnych składników, Kusmi Tea jest w stanie tworzyć herbaty o wyjątkowych i niezapomnianych smakach.

Dzięki unikalnemu procesowi mieszania i szerokiej gamie mieszanek herbacianych i akcesoriów, Kusmi Tea jest marką, którą miłośnicy herbaty na całym świecie poznali i pokochali. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznej czarnej herbaty, czy wyjątkowej mieszanki wellness, jesteśmy pewni, że w Kulina znajdziesz coś dla siebie.