Patelnie do placków

6 pozycji razem
Patelnia do placków MINERAL B BOIS 27 cm, de Buyer
329 zł
DB571203
Patelnia do placków SMILEY FACE , Nordic Ware
305 zł
NW01920
Patelnia POFFERTJES 32 cm, żeliwo, Petromax
187 zł
PET707241

Patelnie do naleśników - uwielbiają je nie tylko dzieci!

Patelnie do naleśników to idealne narzędzia dla wszystkich miłośników naleśników i fanów słodkich śniadań. Dobra patelnia do placków do naleśników będzie również niezastąpionym kuchennym pomocnikiem dla wszystkich rodziców dzieci, które uwielbiają naleśniki bez względu na porę dnia czy porę roku (zobacz, które z naszych patelni rodzice wybierają najczęściej i sprawdź nasze bestsellerowe patelnie do naleśników tutaj).

Co to jest patelnia do placków?

Patelnia do patelnia do placków to specjalna patelnia zaprojektowana, aby pomóc Ci przygotować idealne naleśniki w zaledwie kilka minut. Patelnia do naleśników zazwyczaj charakteryzuje się następującymi cechami

  • otwory na naleśniki (zwykle od 3 do 7 otworów o różnych średnicach, czasem z kreatywnymi, dekoracyjnymi motywami)
  • brak krawędzi
  • wysokiej jakości nieprzywierająca powierzchnia
  • długi uchwyt
  • przydatność do stosowania w bardzo wysokich temperaturach

Podczas korzystania z patelnia do placków należy używać drewnianej lub silikonowej szpatułki, aby chronić delikatną, nieprzywierającą powierzchnię przed zarysowaniami.

Robienie naleśników nie musi być nudne! Istnieje wiele sposobów, aby uczynić je atrakcyjnymi, a najprostszym z nich jest zabawa składnikami. Możesz dodać do nich jagody, banany lub inne owoce, chipsy czekoladowe, masło orzechowe lub różne rodzaje sosów, aby zmienić ich wygląd i smak niemal każdego dnia.

Patelnie do naleśników - którą wybrać?

W sklepie Kulina znajdziesz szeroki wybór patelni do naleśników wykonanych ze stali, aluminium lub żeliwa, które pomogą Ci przygotować idealne, złociste naleśniki zawsze wtedy, gdy masz ochotę na coś słodkiego na śniadanie. Wśród naszych faworytów są legendarne patelnie do naleśników francuskiej marki de Buyerktóra specjalizuje się w doskonałych naleśnikach i naleśnikach, oferując wysokiej jakości patelnie, które przetrwają całe życie i będą doskonałym dodatkiem do każdej kuchni.

Koniecznie sprawdź również nasz wybór patelni do naleśników, które pozwolą Ci przygotować zarówno cienkie naleśniki, jak i puszyste naleśniki, a także przeczytaj nasz kompletny przewodnik po patelniach tutaj.