Ekspresy na kapsułki

1 pozycji razem
Podróżny ekspres do kawy AESP-312, Akai
935 zł
AKAESP312

Ekspres do kawy w kapsułkach - budzenie się z filiżanką pysznej kawy każdego dnia

Co to jest ekspres do kawy w kapsułkach?

ekspres na kapsułki to wygodna opcja, jeśli chcesz przygotować kawę w domu, ale szukasz szybszej i łatwiejszej alternatywy dla ręcznego ekspresu do kawy.

Są doskonałym wyborem dla każdego entuzjasty kawy; wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kapsułkę z pojemnika na kapsułki, popchnąć ją, nacisnąć przycisk i usiąść wygodnie, podczas gdy ekspres automatycznie parzy i serwuje espresso.

Na stronie Kulina oferujemy kolekcję ekspresów do kawy w kapsułkach renomowanych firm w różnych kolorach i stylach, zaprojektowanych tak, aby odpowiadały Twoim gustom.

Jaka jest różnica między kawą rozpuszczalną a kawą w kapsułkach?

Kawa w kapsułkach różni się od kawy rozpuszczalnej, pomimo kilku podobieństw, które mogą prowadzić do szybkich wniosków.

Kawę rozpuszczalną można przygotować po zmieleniu ziaren kawy na proszek. Jednak w przypadku kapsułek z kawą, nawet po przygotowaniu formy sproszkowanej, nadal należy je pakować jako pojedynczą porcję. W przypadku kawy rozpuszczalnej wystarczy połączyć zmielone ziarna kawy z gorącą wodą, aby zaparzyć kawę. W przypadku kapsułek z kawą można dodać gorącą wodę z czajnika lub ekspresu.

Jak prawidłowo dbać o ekspres do kawy na kapsułki?

Jednym z najłatwiejszych w utrzymaniu ekspresów do kawy jest typ kapsułkowy, co czyni go fantastycznym wyborem dla osób prowadzących intensywny tryb życia. Chociaż są one łatwe w utrzymaniu, kilka kluczowych procedur konserwacyjnych zagwarantuje uzyskanie najlepszych rezultatów:

Jednym z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów konserwacji ekspres na kapsułki jest odkamienianie. Wszystkie ekspresy do kawy mają tendencję do gromadzenia warstwy wapnia lub kamienia, podobnie jak czajnik, co może obniżyć jakość kawy.

  • Codziennie sprawdzaj tacę ociekową urządzenia i opróżniaj ją z płynów, aby zmniejszyć ryzyko ich rozlania.
  • Otrzymujesz również wypełnione detergentem, specjalnie opracowane kapsułki do czyszczenia kawy, które dokładnie czyszczą wnętrze ekspresu.

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, możesz również sprawdzić inne produkty dostępne na Kulina, takie jak pojemniki do przechowywania kawy, młynki do kawy i ekspresy do kawy