6 pozycji razem
Temperówka CASTOR, Alessi
Temperówka CASTOR, Alessi
W magazynie (>5 Szt)
270 zł
ALRT02
Uchwyt na spinacze CHIP, Alessi
256 zł
ALRT01
Dziurkacz CAP 10 cm, srebrny, Philippi
299 zł
PHP273050
Podajnik do taśmy klejącej CAP, 10 cm, Philippi
249 zł
PHP273051
Metrówka GENTS 3 m, kremowa, Blomus
179 zł
BM66232
Zszywacz CAP 12 cm, srebrny, Philippi
249 zł
PHP273049

Materiały biurowe - maksymalizacja produktywności biura dzięki wzornictwu

Materiały biurowe są niezbędnym elementem każdego miejsca pracy, nawet biura domowego. Narzędzia te, od dziurkaczy po spinacze do papieru, są niezbędne w codziennych obowiązkach i mogą poprawić wydajność, produktywność i organizację. Ale nie tylko. Designerskie artykuły biurowe to także doskonałe prezenty dla współpracowników, partnerów biznesowych, brata lub ojca.

Wybór najlepszych narzędzi, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby, nie jest łatwy, ale warto się nad tym zastanowić. Wybierz akcesoria, które pasują do stylu Twojego biura - niezależnie od tego, czy jest to biuro domowe, czy korporacyjne - i przekonaj się, jak bardzo możesz cieszyć się czasem spędzonym w pracy, ale w otoczeniu pięknych przedmiotów

Jakie rodzaje materiałów biurowych są dostępne na Kulina?

Na stronie Kulina oferowana jest szeroka gama materiałów biurowych, z których wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania każdego miejsca pracy.

  • Temperówki do ołówków: Temperówki służą do precyzyjnego ostrzenia ołówków, dzięki czemu można ich używać do pisania, szkicowania lub kolorowania. Ołówek bez temperówki jest bezużyteczny.
  • Dozowniki taśmy: Dozowniki taśmy służą do dozowania taśmy maskującej lub taśmy Scotch w sposób regulowany i przyjazny dla użytkownika. Zapewnia to dobrą manipulację taśmą bez konieczności używania nożyczek.
  • Zszywacze: Są to narzędzia używane do zszywania dokumentów. Istnieje wiele różnych kształtów i rozmiarów zszywaczy, a niektóre z nich mogą zszywać do 100 kartek jednocześnie.
  • Władcy: Linijki są używane do rysowania linii prostych i pomiarów. Są one dostępne w różnych długościach i z różnych materiałów.
  • Spinacze: Spinacze do papieru to małe, wygięte kawałki plastiku lub drutu, które są używane do łączenia dokumentów na krótki czas. Są one dostępne w różnych formach, rozmiarach i kolorach.
  • Dziurkacze: Dziurkacze to narzędzia służące do wykonywania otworów w papierze w celu jego oprawienia lub przechowywania. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a niektóre z nich mogą jednocześnie dziurkować kilka otworów.

Wiele marek dostępnych w sklepie Kulina oferuje nowoczesne, designerskie, a czasem także zabawne artykuły biurowe. Koniecznie sprawdź projekty marki Alessi (i jej legendarną temperówka Castor czy pojemniki na spinacze), minimalistyczne produkty marki Blomus oraz akcesoria biurowe marki Philippiktóre będą świetnym prezentem dla wszystkich pracoholików, ale także architektów czy pracowników IT.