Karmniki i domki dla ptaków

19 pozycji razem
Karmnik dla ptaków i dystrybutor wody FUERA, Blomus
899 zł
BM65033
Karmnik dla ptaków SUET, wiszący, Eva Solo
Sticker
212 zł –15 %
180 zł
ES571016
Budka dla ptaków, wisząca, Eva Solo
Sticker
174 zł –15 %
147 zł
ES571018

Karmniki i domki dla ptaków - zapewnij swoim pierzastym gościom odpowiednią karmę

Stylowy karmnik dla ptaków jako nowoczesna dekoracja ogrodu? Dlaczego nie? Karmniki dla ptaków już dawno przestały być tylko konstrukcjami wykonanymi samodzielnie przez dzieci i ich rodziców w celu dokarmiania ptaków w sezonie zimowym. Zarówno karmniki dla ptaków, jak i budki dla ptaków również zmieniły swoje formy na przestrzeni lat i obecnie bardzo często wyglądają jak futurystyczne rzeźby lub tajemnicze obiekty rozrzucone po ogrodzie.

Kolejną rzeczą, która również uległa zmianie, jest miejsce, w którym możemy powiesić lub zamontować karmnik dla ptaków. Kiedyś wieszaliśmy je na drzewach, ale teraz możemy zamontować je na naszych oknach, aby uzyskać spektakularne zbliżenie codziennych czynności ptaków przy stole.

Mamy dużą kolekcję wysokiej jakości karmników dla ptaków ogrodowych w rozsądnych cenach, które są również świetnymi prezentami dla każdego miłośnika ogrodu - a jeśli szukasz dodatkowych pomysłów na prezenty, które możesz kupić miłośnikowi ogrodu, sprawdź nasz przewodnik po prezentach.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie karmnika dla ptaków?

  • jakie ptaki chcesz przyciągnąć do swojego ogrodu?
  • gdzie chcesz powiesić karmnik dla ptaków?
  • który projekt jest najlepszy dla rodzaju żywności, którą chcesz zaoferować swoim latającym przyjaciołom?
  • który wzór i kolor będzie najlepiej pasował do wyglądu zewnętrznego domu i stylu ogrodu

Które karmniki dla ptaków są najlepsze?

Karmniki dla ptaków są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, aby sprostać różnym wymaganiom, i są wykonane z różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej, plastiku i szkła.

Eva Solo oferuje szeroki wybór stylowych karmników dla ptaków i dozowników wody dla ptaków wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu można nie tylko pomóc ptakom znaleźć coś do jedzenia w sezonie zimowym, ale także pozostać ekologicznym.

Co więcej, karmniki dla ptaków Eva Solo oferują różne opcje, jeśli chodzi o ich umiejscowienie. Możesz wybierać spośród tradycyjnych karmników, które można zawiesić na drzewie, wybrać opcję montowaną na oknie lub wybrać karmnik na słupie.

Można je również myć w zmywarce, dzięki czemu są zawsze czyste i bezpieczne. Jest to bardzo ważne, ponieważ karmniki dla ptaków, a właściwie ptaki, roznoszą choroby, z których najczęstszą jest salmonella. Dlatego ważne jest regularne czyszczenie karmnika dla ptaków, a kiedy to robisz, upewnij się, że wyrzucasz stare nasiona i ponownie napełniasz karmnik świeżymi nasionami po czyszczeniu.