Etat Libre D'Orange

Etat Libre d’Orange to francuska perfumeria, która kocha szokować swoich fanów zapachami, których nie znają, niespotykanymi kompozycjami, jak również oryginalnymi nazwami i opakowaniami swoich produktów, któtre odzwierciedlają ich ekscentryczną zawartość. Czy masz odwagę wypróbować jedną z ich świec zapachowych?
7 pozycji razem
Świeca zapachowa I AM TRASH, Etat Libre d'Orange
Outlet
236 zł –38 %
146 zł
ELDLFD200B
Świeca zapachowa DIVIN'ENFANT 185 g, Etat Libre d'Orange
Nowość
239 zł
ELDDIV200B
Świeca zapachowa HERMANN, Etat Libre d'Orange
236 zł
ELDHER200B
Świeca zapachowa EAU DE PROTECTION 185 g, Etat Libre d'Orange
Nowość
ELDEPR200B
Świeca zapachowa RIEN 185 g, Etat Libre d'Orange
Nowość
239 zł
ELDRIE200B

Etat Libre d'Orange - buntownicza francuska perfumeria pełna designu i niepokornych pomysłów

Etat Libre d'Orange to wyjątkowa i innowacyjna francuska perfumeria, która została założona w 2006 roku przez Etienne de Swardt w Paryżu. Marka ta szybko zyskała popularność wśród entuzjastów perfum dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do tworzenia zapachów i odważnym kampaniom marketingowym.

Etienne de Swardt, założyciel Etat Libre d'Orange, został zainspirowany buntowniczym duchem punka i artystyczną wolnością ruchu surrealistycznego. Chciał stworzyć markę, która rzuci wyzwanie tradycyjnym wyobrażeniom o zapachach i przesunie granice tego, co jest uważane za dopuszczalne w świecie perfumerii.

Świece, które marka oferuje i które są dostępne w sklepie Kulina również zostały stworzone z ambicją pokonywania tego, co zakazane i łamania zasad. Chcesz wiedzieć, jak pachnie ten rodzaj świeca zapachowa ? Sprawdź świece zapachowe i zmień atmosferę swojego wnętrza.

Etat Libre d'Orange - marka jak żadna inna

Jedną z cech charakterystycznych marki Etat Libre d'Orange są prowokacyjne i często humorystyczne kampanie marketingowe. Ich zapachy i świece mają prowokacyjne nazwy, takie jak "Fat Electrician", "Remarkable people" i "I Am Trash" To zabawne podejście do brandingu pomogło marce wyróżnić się na zatłoczonym rynku i przyniosło jej oddanych klientów, którzy doceniają jej lekceważące i odważne podejście.

Oprócz innowacyjnych zapachów, Etat Libre d'Orange jest również znany z uderzającego designu butelek i nietypowych opakowań. Każdy flakon i świeca zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać unikalną osobowość zawartego w nich zapachu, a marka zdobyła kilka nagród za innowacyjne opakowania.

Jedną z rzeczy, które odróżniają Etat Libre d'Orange od innych marek zapachowych, jest zaangażowanie w stosowanie wysokiej jakości składników. Współpracują z jednymi z najlepszych perfumiarzy w branży, aby tworzyć zapachy, które są zarówno wyjątkowe, jak i trwałe. Wiele z ich zapachów jest również wolnych od okrucieństwa i wegańskich, co czyni je popularnym wyborem wśród konsumentów świadomych wpływu ich zakupów na środowisko.

Etalibre d'Orange i jego świece

Etaniekonwencjonalne podejście Libre d'Orange do tworzenia zapachów i zaangażowanie w stosowanie wysokiej jakości składników doprowadziło do powstania kolekcji niezwykłych świec zapachowych. Odkryj nieznane, zobacz jak pachną, poczuj nowy nastrój swojego wnętrza lub podaruj świecę Etat Libre d'Orange jako prezent dla przyjaciela, który uwielbia perfumy. Opakowanie świecy, a także projekt szklanego pojemnika sprawią, że prezent będzie wyjątkowy i niezapomniany.