Koziol

Koziol to wesołe projekty, oryginalna paleta kolorów, praktyczny design i szeroka gama produktów do kuchni, łazienki, salonu i ogrodu wykonanych z trwałego tworzywa. To zabawa designem, którą pokochasz od pierwszego spojrzenia!
222 pozycji razem
Torba na zakupy TASCHE XL, organiczny róż, Koziol
139 zł –15 %
118 zł
KOZ5414669
Kosz na śmieci obrotowy DEL XL 30 l, naturalny szary, Koziol KOZ1449120
Torba na zakupy TASCHE XL, kosmiczna czerń, Koziol
139 zł –28 %
99 zł
KOZ5414526
Torba na zakupy TASCHE XL, koralowy, Koziol
139 zł –12 %
121 zł
KOZ7414704
Lunchbox PASCAL MINI, organiczny jasnoszary, Koziol
19 zł –21 %
15 zł
KOZ3144671
Torba na zakupy TASCHE XL, naturalny popielaty, Koziol
135 zł
KOZ7414701
Etażerka BABELL BIG 53 cm, naturalna zieleń liściasta, Koziol KOZ7185703
Butelka na wodę PLOPP TO GO MINI 200 ml, organiczna truskawka, Koziol KOZ4014707
Szklanka plastikowa CLUB NR 3 250 ml, krystalicznie czysta, Koziol KOZ3403535
Durszlak PALSBY M, 21 cm, niebieski, Koziol
35 zł
KOZ3806671
Wgórę
Inne produkty

Koziol - design made in Germany, z czystym sumieniem

Koziol to renomowana niemiecka marka, która projektuje i produkuje innowacyjne i zrównoważone produkty dla domu i biura. Marka została założona w 1927 roku przez Bernharda Koziol, rzemieślnika i przedsiębiorcę, który początkowo specjalizował się w produkcji narzędzi i akcesoriów dla przemysłu obuwniczego.

Przez lata Koziol ewoluowała i poszerzała swoją ofertę, stając się wiodącą marką w europejskim przemyśle projektowym. Dziś firma znana jest z funkcjonalnych, zabawnych i stylowych produktów, wykonanych z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Koziolmisją firmy jest tworzenie produktów, które są nie tylko estetyczne, ale także zrównoważone i przyjazne dla środowiska. Marka wykorzystuje głównie materiały nadające się do recyklingu i biodegradowalne, takie jak tworzywa termoplastyczne i bambus, unikając stosowania szkodliwych chemikaliów i toksyn.

Koziol charakterystyka produkcji i produktów

Podsumowując, markę Koziol i jej produkty można scharakteryzować następującymi cechami:

  • bardzo szeroki zakres kolorów
  • nowoczesny design
  • zabawne, nieformalne podejście do wystroju wnętrz
  • najnowocześniejsze technologie
  • projektowanie, rozwój, produkcja modeli, budowa form, wysyłka i marketing są obsługiwane w jednym miejscu, co minimalizuje potrzeby transportowe i maksymalizuje zrównoważenie środowiskowe
  • bez termoutwardzalnych tworzyw sztucznych, bez BPA, bez zmiękczaczy
  • wszystkie odpady produkcyjne firmy są poddawane recyklingowi

Koziol gama produktów marki

Koziol oferta jest niezwykle szeroka. Od narzędzi kuchennych i akcesoriów do stół jadalniany po dekoracje do domu i ogrodu oraz akcesoria piknikowe, akcesoria do domowego biura, lampy i dom, asortyment produktów Koziol obejmuje szeroką gamę przedmiotów, z których wszystkie mają charakterystyczny i rozpoznawalny styl.

Niektóre z najpopularniejszych produktów Koziol obejmują etażerkaBabell, modułową i sztaplowalną, wielopoziomową półmisek lub patera na ciastoKoziol Bottichelli i organizery w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, torby na zakupy Tasche w różnych rozmiarach lub misa na sałatęLeaf. Marka oferuje również szereg akcesoriów do domowego biura i łazienki.

Jednym z powodów, dla których ludzie uważają produkty Koziol za atrakcyjne, jest ich połączenie funkcjonalności i estetyki. Produkty marki są nie tylko użyteczne, ale także przyjemne wizualnie, dodając odrobinę stylu i osobowości do każdej przestrzeni. Ponadto zaangażowanie marki w zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska przemawia do klientów, którzy cenią sobie etyczną i odpowiedzialną konsumpcję.