Höfats

Höfats skupia się wokół grilla i otwartego ognia. Ta marka wnosi ogień do Twojego życia i zaprasza Ciebie i Twoich przyjaciół do zbierania się wokół strzelających płomieni i pysznych potraw z grilla. Czy może być coś piękniejszego?
64 pozycji razem
Żel bioetanolowy 1 l, zestaw 6 szt., Höfats
164 zł
HO0908016
Palenisko ogrodowe TRIPLE 120 cm, Höfats
1 641 zł
HO050103
Kominek stołowy SPIN 90, szary, Höfats
609 zł
HO00221
Kominek wiszący SPIN 90, srebrny, Höfats
653 zł
HO00301
Palenisko ogrodowe BOWL, ze stojakiem, Höfats
1 582 zł
HO100501
Grill węglowy CONE, Höfats
Grill węglowy CONE, Höfats
W magazynie (1 Szt)
3 760 zł
HO010101
Zestaw montażowy do grilla CONE, Höfats
4 226 zł
HO010501
Pochodnia ogrodowa SPIN 90, srebrny, Höfats
566 zł
HO00036
Palenisko ogrodowe BOWL, z podstawą drucianą, Höfats
1 169 zł
HO100101
Palenisko ogrodowe ELLIPSE, Höfats
1 406 zł
HO060101
Kominek stołowy SPIN 120, szary, Höfats
834 zł
HO090101
Kominek wiszący SPIN 120, srebrny, Höfats
794 zł
HO00297
Kominek stołowy SPIN 90, złoty, Höfats
811 zł
HO00043
Pochodnia ogrodowa SPIN 120, srebrna, Höfats
824 zł
HO00017
Palenisko ogrodowe TRIPLE 65 cm, Höfats
688 zł
HO050101
Ruszt grillowy do grilla CONE, żeliwny, Höfats
733 zł
HO010301
Stojak ELEVATION do kominka stołowego SPIN 120, szary, Höfats HO090201
Palenisko ogrodowe CRATE 40×30×27 cm, stal kortenowska, Höfats HO120101
Komin do rozpalania grilla GRILL STARTER, Höfats
309 zł
HO030102
Sztućce do steków w zestawie STEAKTOOLS, 8 el., Höfats
404 zł
HO030501
Wgórę
Inne produkty

Höfats - przywróć ogień do swojego życia

Höfats to niemiecka marka, która jest synonimem innowacyjnego wzornictwa i wysokiej jakości produktów. Firma została założona w 2013 roku przez Christiana Wassermanna i Thomas Kaisera, których łączy pasja do projektowania i inżynierii. Chcieli tworzyć produkty, które wzbogacą życie ludzi i sprawią, że ich doświadczenia na świeżym powietrzu będą przyjemniejsze.

Höfats DNA to połączenie formy i funkcji, sztuki i technologii. Höfats to skrót od FIRE + FORM + FUNCTION, łączący niezależne i purystyczne wzornictwo z fascynującą funkcjonalnością, co zaowocowało ponad 50 wzorami i patentami chronionymi prawami własności.

Höfats misja i wizja

Misją firmy jest tworzenie produktów, które poprawiają wrażenia na świeżym powietrzu i łączą ludzi. Höfats wierzy, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest niezbędne dla dobrego samopoczucia człowieka, a ich produkty zostały zaprojektowane tak, aby pomóc ludziom jak najlepiej wykorzystać czas spędzany na zewnątrz.

Höfatswizją firmy jest bycie wiodącym dostawcą innowacyjnych, wysokiej jakości produktów outdoorowych, które inspirują ludzi do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Firma stara się być odpowiedzialna za środowisko w swoich działaniach i tworzyć produkty, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Höfats zobowiązuje się do stosowania zrównoważonych materiałów i procesów tam, gdzie to możliwe, oraz do zmniejszenia swojego śladu węglowego.

Od samego początku Höfats koncentruje się na tworzeniu produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Marka zdobyła wiele nagród za swoje innowacyjne i stylowe projekty (w latach 2015-2020 höfats otrzymał ponad 50 nagród za wzornictwo!), w tym Red Dot Design Award, iF Design Award i German Design Award.

Pozostań na zewnątrz z paleniskami Höfats

Jednym z charakterystycznych produktów Höfats są paleniska. Paleniska tej marki są zaprojektowane tak, aby były zarówno funkcjonalne, jak i piękne, z unikalnymi kształtami i nowoczesnymi wzorami, które wyróżniają je spośród innych palenisk na rynku. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna i stal corten, i są odporne na warunki atmosferyczne.

Jedną z najbardziej innowacyjnych cech palenisk Höfats jest możliwość przekształcenia ich w grille. Opatentowana przez markę konstrukcja pozwala użytkownikom przekształcić palenisko ogrodowe w grill, po prostu dodając ruszt grillowy na górze. Ta cecha sprawia, że palenisko ogrodowe jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdej przestrzeni zewnętrznej, ponieważ może być używane zarówno do gotowania, jak i ogrzewania.

Kolejną unikalną cechą palenisk Höfats jest możliwość regulacji wysokości płomienia. Opatentowana przez markę technologia pozwala użytkownikom regulować wysokość płomienia za pomocą prostego pokrętła. Ta funkcja nie tylko sprawia, że palenisko ogrodowe jest bezpieczniejsze w użyciu, ale także pozwala użytkownikom stworzyć idealną atmosferę na zewnątrz.

Höfats paleniska są również zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla środowiska. Są one zasilane bioetanolem, odnawialnym i zrównoważonym źródłem energii, które nie wytwarza dymu ani popiołu. Sprawia to, że paleniska są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych palenisk opalanych drewnem, które mogą być szkodliwe dla środowiska.

Ogólnie rzecz biorąc, Höfats to marka, która na nowo zdefiniowała życie na świeżym powietrzu dzięki innowacyjnym projektom i wysokiej jakości produktom. Jej paleniska nie są wyjątkiem, ponieważ oferują unikalne połączenie funkcjonalności, stylu i przyjazności dla środowiska. Niezależnie od tego, czy chcesz ogrzać się w chłodną noc, czy ugotować posiłek na świeżym powietrzu, ogniska Höfats z pewnością poprawią twoje wrażenia na świeżym powietrzu.

Höfats - nie tylko palenisko ogrodowe

Höfatsasortyment produktów obejmuje nie tylko paleniska, ale także kominki stołowe, kosze na ognisko, misy ogniotrwałe, latarnie zewnętrzne i pochodnie ogrodowe. Produkty, które zapewniają poczucie komfortu i przytulności, produkty, które sprawią, że czas spędzony przy ognisku będzie najlepszym czasem w życiu. Można je znaleźć na stronie Kulina!