Polarbox

Polarbox to stylowe i wygodne, przenośne lodówki turystyczne w stylu vintage! Spakuj napoje i kanapki i spędź dzień na plaży lub nad jeziorem, dokładnie tak, jak lubisz. Z zimymi napojami i świeżą przekąską czas z bliskimi będzie smakować jeszcze lepiej.
16 pozycji razem
Torba chłodząca SUMMER 6 l, jasnoniebieska, Polarbox
174 zł –10 %
155 zł
PLBXPLB6CMPOP
Torba termiczna SUMMER 6 l, turkusowa, Polarbox
174 zł –10 %
155 zł
PLBXPLB6VRPOP
Torba termiczna URBAN 6 l, niebieska, Polarbox
174 zł –10 %
155 zł
PLBXPLB6BRUMAGOLD
Torba termiczna SUMMER 6 l, fioletowa, Polarbox
174 zł –10 %
155 zł
PLBXPLB6MAPOP
Torba termiczna SUMMER 6 l, żółta, Polarbox
174 zł –10 %
155 zł
PLBXPLB6ARPOP
Lodówka turystyczna CLASSIC 12 l, jasnoniebieska, Polarbox PLBXPLB12CCLASS
Lodówka turystyczna POP 12 l, fioletowa, Polarbox
138 zł
PLBXPLB12MAPOP
Lodówka CLASSIC Polarbox 12 l nude
138 zł
PLBXPB12R
Lodówka turystyczna POP 12 l, stary róż, Polarbox
138 zł
PLBXPLB12NVPOP
Lodówka turystyczna CLASSIC 12 l, fioletowa, Polarbox
138 zł
PLBXPLB12MCLASS
Lodówka CLASSIC Polarbox 12 l żółta
138 zł
PLBXPB12Y
Pasek GEOMETRIC CYAN 95 cm, bawełniany, Polarbox
Nowość
69 zł
PLB9282
Pasek GEOMETRIC PINK 95 cm, bawełniany, Polarbox
Nowość
69 zł
PLB9279
Pasek TIE DYE YELLOW 95 cm, bawełniany, Polarbox
Nowość
69 zł
PLB9286
Pasek GEOMETRIC YELLOW 95 cm, bawełniany, Polarbox
Nowość
69 zł
PLB9281
Pasek FLOWER CYAN 95 cm, bawełniany, Polarbox
Nowość
69 zł
PLB9292

Polarbox - lodówki retro dla miłośników zabawy

Polarboxmarka założona w 2015 roku przez grupę entuzjastów outdooru, którzy poszukiwali lodówki nie tylko funkcjonalnej, ale i stylowej, stała się synonimem lodówek podróżnych w stylu retro. Założyciele firmy chcieli stworzyć produkt, który byłby idealny do przygód na świeżym powietrzu, wycieczek samochodowych i dni na plaży. Wierzyli, że na rynku brakowało lodówki podróżnej, która byłaby zarówno trwała, jak i atrakcyjna, więc postanowili ją stworzyć.

Polarbox lodówki charakteryzują się stylem retro i wnętrzem pokrytym styropianem - materiałem charakteryzującym się dużą lekkością i doskonałym izolatorem termicznym.

Motto marki brzmi "Stay cool, stay retro", co doskonale podsumowuje jej podejście do produktów. Firma wierzy, że lodówka powinna być nie tylko funkcjonalnym przedmiotem, ale także akcesorium, które odzwierciedla osobowość i styl użytkownika. Ich lodówki są więc idealne dla poszukiwaczy przygód, którzy uwielbiają eksplorować na świeżym powietrzu ze stylem.

Polarbox style i rozmiary lodówek podróżnych

Polarbox lodówki są piękne i lekkie oraz dostępne w dwóch rozmiarach (12 i 20 l pojemności, co odpowiada 15 i 30 puszkom) i dwóch stylach - Classic i Pop. Model Classic jest wyposażony w skórzany uchwyt w naturalnym kolorze, a w modelu Pop można wybrać kolor uchwytu. Skórzany pasek można regulować w trzech pozycjach, co zapewnia wszechstronność, wygodę i bezpieczeństwo noszenia.

Polarbox styl i konstrukcja chłodziarek

Jedną z wyróżniających cech produktów Polarbox jest ich styl i design. Lodówki są inspirowane klasycznymi lodówkami z lat 50. i 60. i są dostępne w wielu kolorach retro, w tym turkusowym, żółtym i różowym. Marka współpracowała również z artystami, aby stworzyć limitowane edycje wzorów, które są zarówno wyjątkowe, jak i przyciągające wzrok.

Wreszcie, młodzi i żądni przygód ludzie uwielbiają produkty Polarbox, ponieważ odzwierciedlają one ich osobowość i styl życia. Inspirowane stylem retro projekty marki są idealne dla tych, którzy kochają styl vintage, a same produkty są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory przygód na świeżym powietrzu. Polarbox lodówki są również świetnym sposobem na rozpoczęcie rozmowy, dzięki czemu są idealnym dodatkiem na imprezy towarzyskie i spotkania.

Jeśli szukasz akcesoriów, które mogą towarzyszyć Ci podczas wakacji, pikników i dni na plaży, Polarbox to idealny wybór.