Courrèges

Marka Courreges łączy modę i perfumy, a jej świece zapachowe oferują luksusowy i ekologiczny sposób na wypełnienie Twojego wnętrza zachwycającymi zapachami. Nie zwlekaj i zaproś te nuty do swojego wnętrza.
6 pozycji razem
Świeca zapachowa SLOGAN 190 g, Courreges
281 zł
CURR11C190
Świeca zapachowa L'EMPREINTE 190 g, Courreges
281 zł
CURR13C190
Świeca zapachowa SECONDE PEAU 190 g, Courreges
281 zł
CURR14C190
Świeca zapachowa C 190 g, Courreges
Outlet
279 zł –25 %
209 zł
CURR12C190

Courrèges - od mody do zapachu

André i Coqueline Courrèges założyli Courrèges w 1961 roku, rewolucjonizując branżę mody i designu, kładąc nacisk na ruch, czystość, kolor i światło. Ich znakiem rozpoznawczym były uporządkowane linie i przywiązanie do bieli, a następnie wariacje kolorystyczne i nowe materiały, takie jak winyl. W 1971 roku André Courrèges zaprezentował Empreinte, kultowy zapach, który oznaczał wejście domu mody na rynek perfum. W 2015 roku marka Courrèges wprowadziła na rynek La fille de l'air, zwiewny zapach kwiatu pomarańczy.

We wrześniu 2020 roku Courrèges mianował Nicolasa Di Felice dyrektorem artystycznym i zaczął włączać swoją pasję do zapachów do etosu marki. Z wizją mody jako kompletnego, wszechogarniającego wszechświata, Di Felice ożywił tradycję couturier-perfumer i dążył do ponownego ożywienia wszechświata zapachów marki, tworząc unikalną, charakterystyczną ofertę zapachową na 60. rocznicę marki, 50 lat po wprowadzeniu na rynek pierwszego zapachu.

Świece zapachowe Courreges

Marka Courreges to nie tylko perfumy, ale także wyrafinowane i eleganckie zapachy do domu, które odmienią Twoje wnętrze.

Świece zapachowe Courreges to luksusowy i przyjazny dla środowiska sposób na wypełnienie przestrzeni zachwycającymi zapachami. Świece te są dostarczane w słoikach z lakierowanego szkła wyprodukowanego we Francji i zwieńczone pokrywkami wykonanymi z lakierowanego drewna z Jury. Świece posiadają bawełniane knoty, które zapewniają od 43 do 47 godzin zapachowego palenia. Ponadto są one dostarczane w cylindrycznych pudełkach wykonanych z papieru z certyfikatem FSC, co czyni je zrównoważonym wyborem.

Zapachy Courreges dla Twojego domu

Podstawowym akordem zapachów jest odurzający ambroksan (ambrox), charakterystyczny składnik wszystkich pachnących kreacji Courrèges Parfums, znany ze swoich uzależniających właściwości i aromatu przypominającego zapach naszej skóry. Nicolas Di Felice, dyrektor artystyczny marki, wybrał tę charakterystyczną nutę jako serce olfaktorycznego wszechświata, aby nadać wszystkim sześciu zapachom z kolekcji wyraz i trwałość.

Wybierz zapach do swojego wnętrza spośród nut takich jak świeży zapach prania, białe piżmo, jałowiec, kwiat pomarańczy, liście herbaty, kwiat pomarańczy, bergamotka i paczula.

Aby zapewnić równomierne spalanie, podczas pierwszego użycia zaleca się palić świecę, aż cała jej powierzchnia będzie płynna. Knot powinien być regularnie przycinany, aby zapobiec dymieniu i utrzymać go na środku.