Lyngby Glas

Lyngby Glas - piękne i trwałe wyroby szklane z jednej z wiodących fabryk szkła w Danii. Sprawdź ich przezroczyste lub kolorowe kieliszki do wina, szklanki do wody, kubki, wazony i inne i zobacz, jak szybko radość zagości przy Twoim stole.
20 pozycji razem
Szklanka do piwa, zestaw 4 szt., Lyngby Glas
147 zł
LYG916185
Wazon TUBE 40 cm, bursztyn, szkło, Lyngby Glas
442 zł –8 %
406 zł
LYG23552
Wazon TUBE 30 cm, bursztyn, szkło, Lyngby Glas
241 zł
LYG23550
Szklanka do rumu JUVEL, zestaw 4 szt., 290 ml, Lyngby Glas
153 zł
LYG916182
Karafka do wina 1,5 l, Lyngby Glas
179 zł –17 %
148 zł
LYG23123
Kieliszek do wódki ROMA, zestaw 6 szt., Lyngby Glas
221 zł
LYG27585

Lyngby Glas - piękno szkła dla piękna stołu

Lyngby Glas to duńska marka, która od ponad 70 lat produkuje wykwintne wyroby szklane i szkło dekoracyjne. Założona w 1940 roku przez Holgera Jepsena marka stała się synonimem jakości, kunsztu i ponadczasowego wzornictwa.

Misją Lyngby Glas jest tworzenie wyrobów szklanych i elementów dekoracyjnych, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne.Lyngby Glas tworzy piękne szklane naczynia, które będą pasować do każdego nakrycia stołu i przyniosą radość.

Produkty marki zostały zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu, ale także jako ponadczasowe dzieła sztuki. Lyngby Glas szczyci się dbałością o szczegóły i zaangażowaniem w jakość, co jest widoczne w każdym wytwarzanym produkcie.

Lyngby Glas gama produktów

Asortyment produktów Lyngby Glas jest szeroki i obejmuje wszystko, od kieliszków do wina i kieliszków do szampana po karafki, szklanki, dzbanki, miski, kubki i talerze. Ich produkty są zaprojektowane tak, aby pasowały do szerokiej gamy gustów i stylów, od klasycznych i tradycyjnych (kolekcja Sorrento), eleganckich i szykownych (kolekcja Palermo i Milano) po nowoczesne i współczesne (kolekcja Torino).

Katalog marki obejmuje zarówno przezroczyste, jak i kolorowe okulary, ręcznie robione i dmuchane. Szczegóły produktu, takie jak skręcone łodygi, złote obręcze lub kreatywne kształty, dowodzą doskonałości rzemieślników pracujących dla tej fabryki szkła.

Marka oferuje nie tylko szklane naczynia obiadowe, kieliszki do napojów alkoholowych i bezalkoholowych, ale także elementy dekoracyjne, takie jak nowoczesne wazony w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach.

Jak nakryć do stołu z Lyngby Glas?

Nowoczesne nakrycia stołu charakteryzują się łączeniem nowego ze starym, mieszaniem i dopasowywaniem różnych kształtów i kolorów. Dzięki temu każdy stół jest wyjątkowy, dodaje wnętrzu charakteru, zmienia atmosferę i wnosi radość do jadalni.

Dlatego też, jeśli szukasz pięknego szkła, nie musisz trzymać się jednego stylu i jednej kolekcji. Lyngby Glas ma tak wiele do zaoferowania i nie musisz się w żaden sposób ograniczać.