O nas

O nás

O nas

Tworzymy z Tobą opowieść
Twojego domu

Kim jest Kulina?

Jesteśmy grupą entuzjastów, którzy urządzili (a niektórzy z nas nadal urządzają) swoje domy, którzy nauczyli się dobrze gotować, korzystając z wysokiej jakości produktów i składników, i którzy lubią spędzać czas z naszymi rodzinami i przyjaciółmi w zaciszu naszych domów. Każdy dom opowiada historię swoich mieszkańców. A my w Kulinie piszemy nasze własne opowieści.

Czy łatwo jest znaleźć piękne, wysokiej jakości akcesoria do domu?

Tylko jeśli jesteś Sherlockiem Holmesem designu. Ale jeśli zrównoważony rozwój, ponadczasowość i jakość nie są dla Ciebie tylko pustymi słowami, wkrótce przekonasz się, że jesteś we właściwym miejscu.

Nie chcemy otaczać się niepotrzebnymi rzeczami. Dlatego starannie dobieramy produkty, które będą służyły nam i naszym klientom przez długie lata i na które z przyjemnością się patrzy.

A ponieważ sami znaleźliśmy to, czego szukaliśmy, wierzymy, że możemy pomóc również Tobie. Stwórz z nami historię swojego domu. Od ponad 10 lat wybieramy produkty, które są trwałe i które produkowane sa przez znane marki.

Image

Jak piszemy historię Kuliny?

2007
Otevření školy vaření

Otwarcie szkoły gotowania

Zespół Chefparade: jemy to, co ugotujemy! Otwieramy szkołę gotowania. Dla pasjonatów gotowania i dla firm. Ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, że garnek ostrego Chili con carne łączy ludzi lepiej niż standardowy team-building z zawodami w przeciąganie liny. I to nawet wtedy, gdy rzucacie w siebie jajkami.

2009
Založení značky Kulina

Założenie marki Kulina

Od 2009 roku, przez ponad 10 lat, Kulina rozwija się niezależnie od naszej szkoły gotowania. To naprawdę wyjątkowy sklep internetowy w Czechach, skupiający się na najwyższej jakości akcesoriach do kuchni i jadalni.

2019
Otevření školy vaření

Cóż za "małżeństwo"

Niektórzy twierdzą, że to zdrowy rozsądek, ale my od początku wiedzieliśmy, że to będzie miłość. Kulina i Chefparade, dwoje entuzjastów dobrego jedzenia, wina, wystroju wnętrz i miłości do życia, są teraz pod jednym dachem (dosłownie! nasz sklep i szkoła gotowania mają wspólne pomieszczenia na targu Holešovice w Pradze).

Kupiliśmy markę Kulina w 2019 roku po tym, jak wpadła w poważne trudności finansowe. Zaczęliśmy od zera, z oryginalnym logo i z nowym zespołem i po bardzo trudnym pierwszym roku uratowaliśmy biznes, który dziś cieszy się rosnącym zainteresowaniem miłośników designu.

2020
Na statku a v zahraničí

Farma Chefparade

Wszystko jest zamknięte, ale my nie robimy sobie przerwy! Remontujemy szkołę gotowania i nasz salon wystawowy w Holešovicach oraz otwieramy farmę Chefparade w Sukoradach. Możesz przyjechać do romantycznego miejsca niedaleko Pragi, aby ugotować lub upiec własny chleb w zewnętrznym piecu. Możesz także zorganizować wspaniałe wesele w stylu rustykalnym na świeżym powietrzu.

Nie możesz podróżować? Nie w Kulinie. Kulina rośnie i podróżuje po Europie. Jesteśmy już nie tylko w Czechach, ale także na Słowacji, Węgrzech, w Polsce, Rumunii i Bułgarii. I wciąż dodajemy kolejne czerwone pinezki na mapie Europy...

2022
Otevření školy vaření

O wiele więcej niż kuchnia

Jesteśmy już ekspertami w doborze wysokiej jakości produktów do kuchni. Nasi kucharze ze szkoły gotowania sprawdzają produkty wykorzystując swoją wiedzę i oko profesjonalisty. A ponieważ dom nie kończy się w kuchni, postanawiamy poszerzyć gamę produktów, aby wyjść poza wyimaginowane granice kuchni i jadalni.

Wszyscy surfujemy po Internecie, szukając ciekawych projektów, którymi moglibyśmy się ze sobą podzielić w ciągłym poszukiwaniu najlepszych pomysłów na przytulne mieszkanie. Nasi menedżerowie marki zawsze sprawdzają, czy marka spełnia nasze surowe kryteria dotyczące wysokiej jakości i zrównoważonego rozwoju. W Kulinie nie sprzedajemy popularnych marek, sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Nie jesteśmy projektantami wnętrz pracującymi dla magazynu design&homedecor, my tworzymy domy, w których toczy się prawdziwe życie, domy dla prawdziwych ludzi.

Dbamy o nasze e-sklepy, szkołę gotowania i wszystkie ciekawe marki, które powierzają nam zarządzanie dystrybucją swoich marek. Jak na przykłąd Made in Japan – producent tradycyjnej ceramiki z Japonii – i nasza ukochana marka. I w ten sposób, wszyscy razem, wybieramy najlepsze produkty do Twojego domu. Czy nie pokochałbyś takiej pracy?

Kulina jest inna. NAPRAWDĘ! ACzy nie za bardzo się przechwalamy??
No cóż, sprawdź sam i przeczytaj DLACZEGO KULINA.
Dlaczego Kulina