Dlaczego Kulina?

Proč Kulina

Dlaczego Kulina?

Tworzymy z Tobą opowieść
Twojego domu

Kim jesteśmy?

Kulina to twój przewodnik po wysokiej jakości wyposażeniu domu i akcesoriach.
Twój dom opowiada Twoją historię. Jego wygląd i uczucia z nim związane tworzą wspomnienia na całe życie, Twoje i całej Twojej rodziny. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby pomóc Ci stworzyć Twoją historię i każdy jej rozdział.
Tutaj znajdziesz piękne i funkcjonalne akcesoria do Twojego wymarzonego domu i kuchni. Od ponad 10 lat wybieramy dla Ciebie to, co najlepsze.

Co nas wyróżnia?

Box

100% produktów w magazynie

Refresh

Najłatwiejsza procedura zwrotów

Kitchen tools

Nasza własna szkoła gotowania

Users

Najwyższej jakości obsługa klienta

Percent

Nasze promocje są prawdziwe

Co znajdziesz w Kulinie?

Jak dbamy o Ciebie?

Czego możesz oczekiwać?

Owners

Photo
Vladimír Komár
Photo
Marcel Vargaeštók

Firma Kulina Group a.s., pod jednym wyimaginowanym dachem znajdziecie sklep internetowy Kulina i Chefshop, szkołę gotowania Chefparade oraz markę Made in Japan, które należą do Vladimíra Komára i Marcela Vargaeštóka, których głównym celem jest oferowanie nie tylko pięknych akcesoriów do domu, ale także najlepsza obsługa klienta, która jest nieodłączną częścią naszego asortymentu. To właśnie Marcel – jako młody przedsiębiorca – zaczął budować szkołę gotowania i w 2007 roku sprowadził pierwszą paczkę produktów Made in Japan. W 2019 roku wraz z Vladimírem, który oprócz prowadzenia marki kosmetycznej Dermacol, zajmuje się również dystrybucją wysokiej jakości, ręcznie robionego szkła firmy Riedel, postanowili połączyć siły, aby ocalić markę Kulina – obecnie doskonale prosperującą i zdrową firmę.