Zastawa dla dzieci

54 pozycji razem
Zestaw sztućców dla dzieci SAFARI, 6 el., WMF
209 zł –14 %
179 zł
WM1280029964
Zestaw obiadowy dla dzieci THE LION KING, 6 el., WMF
404 zł
WM1286049964
Zestaw naczyń obiadowych dla dzieci UNICORN, 6 el., WMF
269 zł –20 %
215 zł
WM1286059964
Zestaw obiadowy dla dzieci PINGO 3 szt., szary, Stelton
180 zł
SN330
Miska dziecięca PEEKABOO RAFFI 275 ml, zielona, silikon, Done by Deer DBD1819833
Zestaw obiadowy dla dzieci FARM, 3 el., Koziol
102 zł
KOZ1430676
Zestaw obiadowy dla dzieci ZOO, 3 el., Koziol
101 zł –16 %
84 zł
KOZ1438702
Wgórę
Inne produkty

Naczynia obiadowe dla dzieci - towarzysz, którego dzieci potrzebują, aby rozpocząć samodzielne jedzenie

Zastawa obiadowa dla dzieci - to świetna zabawa!

Naczynia obiadowe dla dzieci doskonale nadają się do trzymania przez małe rączki. Zazwyczaj są one zaprojektowane z wzorami, które są atrakcyjne i atrakcyjne dla dzieci. Często składa się z odpornych materiałów, które można upuścić na ziemię bez ryzyka pęknięcia.

Zastawa obiadowa dla dzieci obejmuje dzielone talerze, kubki i miski, często z uchwytami lub przyssawką. Dzieci będą zachwycone, mogąc korzystać z zastawy obiadowej, a rodzice mogą się zrelaksować, wiedząc, że maluchy używają zestaw naczyń, który jest bezpieczny, nietoksyczny i higieniczny.

Dlaczego muszę kupić dziecku zestaw naczyń dla dzieci?

Potrzeby żywieniowe niemowląt zmieniają się bardzo znacząco, gdy stają się one małymi dziećmi. Kiedy małe dzieci przechodzą od przecierów i małych paluszków do posiłków dla "dużych dzieci", ta zastawa stołowa dla małych dzieci jest idealna, ponieważ jest zbyt wcześnie, aby dzieci mogły używać kubków, talerzy, misek, łyżek i widelców w rozmiarze dla dorosłych. Mogą przypadkowo zrzucić je ze stołu lub... ugryźć.

Jednocześnie bardzo ważne jest, aby dzieci nauczyły się samodzielnie karmić, ponieważ jedzenie jest oczywiście jedną z najważniejszych umiejętności niezbędnych nie tylko do przetrwania, ale także do nawiązania kontaktów towarzyskich, pójścia do przedszkola itp. Spraw, aby dzieci były zaangażowane w zabawę i same jadły, gdy rodzina przychodzi na kolację.

Jakie są rodzaje materiałów używanych do produkcji zastawy stołowej dla dzieci?

  • Silikon

Wysokiej jakości silikon spożywczy to nietoksyczna substancja odporna na zapachy i plamy. Łatwo się wygina i jest wytrzymały. Jest odporny na ciepło i wytrzymuje dłużej niż plastik.

  • Tworzywa sztuczne

Plastik jest wytrzymałą substancją, która często wytrzymuje używanie w kuchence mikrofalowej i zmywarce. Plastikowe naczynia dla dzieci są również lżejsze niż stal nierdzewna, dzięki czemu maluchom łatwiej jest je chwycić. Upewnij się, że materiał, z którego wykonane są naczynia, nie zawiera BPA i innych szkodliwych substancji.

Zastawa obiadowa dla dzieci to nie tylko talerze i miski, ale także specjalne kubki, które są odpowiednie dla małych dzieci lub które są wyposażone w niekapiące dzióbki. A ponieważ dzieci uwielbiają chodzić z kubkami w ręku, są one również wykonane z materiałów odpornych na uderzenia, więc nie musisz się o nic martwić.

Zastawa stołowa dla dzieci oferowana w Kulina

W sklepie Kulina oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych plastikowych lub silikonowych naczyń dla dzieci, wyprodukowanych przez sprawdzone marki specjalizujące się w produktach dla dzieci lub naczyniach i sztućcach. Wybierz spośród oferty takich marek jak 3 sprouts, Done by deer i WMF i zobacz, jak Twoje dziecko z dnia na dzień staje się coraz bardziej samodzielne! Na stronie Kulina można znaleźć:

  • kolorowe miski dla dzieci (często z przyssawką)
  • przyjazne dla dzieci talerze z jedną, dwiema lub trzema przegrodami
  • zestawy obiadowe dla dzieci
  • zestawy obiadowe dla dzieci ze śliniakami
  • słoiki na żywność dla dzieci
  • zestawy sztućców dla dzieci