Akcesoria do mikserów

13 pozycji razem
Dzbanek z miarką, zestaw 2 szt., 400 ml/600 ml, z pokrywką, Bamix BX3002001
Tarcza do ubijania dla Bamixa blender ręczny, Bamix
64 zł –9 %
58 zł
BX3000002
Zapasowy kielich do blendera K400 1,6 l, plastik, KitchenAid KA5KSB2056JPA
Dzbanek miarka 1000 ml, z pokrywką, Bamix
129 zł
BX3002002
Zapasowy plastikowy pojemnik do miksera 5KSB5553 KitchenAid KA5KSBCJ
Słoik na smoothie do blendera kielichowego K400 500 ml, KitchenAid KAKSB2032PJA
Dzbanek z miarką, zestaw 2 szt., 400 ml/700 ml, z pokrywką, Bamix BX3002011
Stojak na blender ręczny DELUXE, biały, Bamix
87 zł
BX3004002

Akcesoria do mikserów - większa wszechstronność miksera

Czym są akcesoria do mikserów?

Akcesoria do mikserów to części zamienne lub przystawki, które można połączyć z mikserem w celu zwiększenia jego wszechstronności i zakresu funkcji. Mamy kilka urządzeń w kategorii mikserów, blenderów i młynków na Kulina, która obejmuje miksery ręczne, tarki, urządzenia do smoothie, blendery ręczne, blendery stojące, rozdrabniacze i maszynki do mięsa.

Możesz zmodyfikować swój mikser, aby spełnić swoje unikalne wymagania i gusta, korzystając z akcesoriów do mikserów, a na naszej stronie internetowej oferujemy różnorodne akcesoria renomowanych producentów, takich jak Bamix i .. KitchenAid.

Jakie są główne akcesoria do mikserów na Kulina?

Użyteczność i możliwość dostosowania miksera można zwiększyć za pomocą różnych akcesoriów do mikserów.

  • Wymienne miski do mieszania: Większość mikserów posiada misę, która służy do mieszania zawartości. Rozmiar miski zależy od wielkości miksera i ilości składników, które chcesz wymieszać. Na stronie Kulina można znaleźć wymienne miski do mikserów i blenderów wyprodukowane przez najlepszych producentów sprzętu kuchennego, takich jak KitchanAid.
  • Stojaki na przystawki: Niektóre marki oferują stojaki na przystawki miksujące, które można umieścić na blacie roboczym lub zamontować na ścianie. Pomagają one przechowywać załączniki w bezpieczny i zorganizowany sposób.
  • Przystawka do mielenia: Przystawka do mielenia do blenderów ręcznych umożliwia mielenie twardego sera, suchego chleba i wszelkiego rodzaju orzechów, zbóż i nasion za pomocą blendera ręcznego.
  • Osobiste dzbanki/pojemniki: Dodatkowy dzbanek na smoothie lub pojemnik pomoże przechowywać i transportować smoothie, zupy itp. przygotowywane za pomocą blendera stojącego lub ręcznego

To tylko kilka z najważniejszych akcesoriów do mikserów, które mamy do zaoferowania. Sprawdź je teraz!

Jak dbać o akcesoria do miksera?

Odpowiednie przechowywanie, całkowite suszenie i regularne czyszczenie przystawek miksera to wszystko, czego wymaga się od użytkownika, aby o nie dbać. Po każdym użyciu umyj akcesoria w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie dokładnie je wysusz, aby uniknąć gromadzenia się wilgoci.

Unikaj stosowania ściernych środków czyszczących, które mogą uszkodzić powierzchnię i przechowuj je w suchym miejscu. Kluczowe jest regularne sprawdzanie zużycia, a wszelkie uszkodzone elementy należy jak najszybciej wymienić.

Te proste kroki pomogą utrzymać akcesoria miksera w dobrym stanie przez wiele lat.