Akcesoria do mikserów

15 pozycji razem
Ostrze uniwersalne, Bamix
60 zł –5 %
Ostrze uniwersalne, Bamix
W magazynie (35 Szt)
57 zł
BX3000001
Tarka elektryczna do warzyw SLICESY, jasnoszary, Bamix
559 zł –11 %
494 zł
BX1500001
Przystawka do ubijania, Bamix
Przystawka do ubijania, Bamix
W magazynie (4 Szt)
63 zł
BX3000003
Dzbanek z miarką, zestaw 2 szt., 400 ml/600 ml, z pokrywką, Bamix BX3002001
Przystawka ścierająca do blendera ręcznego 100 ml, Bamix
149 zł
BX3001011
Maszynka do mięsa z ostrzem S, Bamix
77 zł
BX3000004
Poder disc do młynka Bamix, Bamix
120 zł
BX3001021
Stojak na blender ręczny DELUXE, czarny, Bamix
86 zł
BX3004001
Tarcza do ubijania dla Bamixa blender ręczny, Bamix
60 zł
BX3000002
Stojak na blender ręczny DELUXE, biały, Bamix
84 zł
BX3004002
Dzbanek z miarką 1 l, z pokrywką, Bamix
129 zł
BX3002002

Akcesoria do mikserów - większa wszechstronność miksera

Czym są akcesoria do mikserów?

Akcesoria do mikserów to części zamienne lub przystawki, które można połączyć z mikserem w celu zwiększenia jego wszechstronności i zakresu funkcji. Mamy kilka urządzeń w kategorii mikserów, blenderów i młynków na Kulina, która obejmuje miksery ręczne, tarki, urządzenia do smoothie, blendery ręczne, blendery stojące, rozdrabniacze i maszynki do mięsa.

Możesz zmodyfikować swój mikser, aby spełnić swoje unikalne wymagania i gusta, korzystając z akcesoriów do mikserów, a na naszej stronie internetowej oferujemy różnorodne akcesoria renomowanych producentów, takich jak Bamix i .. KitchenAid.

Jakie są główne akcesoria do mikserów na Kulina?

Użyteczność i możliwość dostosowania miksera można zwiększyć za pomocą różnych akcesoriów do mikserów.

  • Wymienne miski do mieszania: Większość mikserów posiada misę, która służy do mieszania zawartości. Rozmiar miski zależy od wielkości miksera i ilości składników, które chcesz wymieszać. Na stronie Kulina można znaleźć wymienne miski do mikserów i blenderów wyprodukowane przez najlepszych producentów sprzętu kuchennego, takich jak KitchanAid.
  • Stojaki na przystawki: Niektóre marki oferują stojaki na przystawki miksujące, które można umieścić na blacie roboczym lub zamontować na ścianie. Pomagają one przechowywać załączniki w bezpieczny i zorganizowany sposób.
  • Przystawka do mielenia: Przystawka do mielenia do blenderów ręcznych umożliwia mielenie twardego sera, suchego chleba i wszelkiego rodzaju orzechów, zbóż i nasion za pomocą blendera ręcznego.
  • Osobiste dzbanki/pojemniki: Dodatkowy dzbanek na smoothie lub pojemnik pomoże przechowywać i transportować smoothie, zupy itp. przygotowywane za pomocą blendera stojącego lub ręcznego

To tylko kilka z najważniejszych akcesoriów do mikserów, które mamy do zaoferowania. Sprawdź je teraz!

Jak dbać o akcesoria do miksera?

Odpowiednie przechowywanie, całkowite suszenie i regularne czyszczenie przystawek miksera to wszystko, czego wymaga się od użytkownika, aby o nie dbać. Po każdym użyciu umyj akcesoria w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie dokładnie je wysusz, aby uniknąć gromadzenia się wilgoci.

Unikaj stosowania ściernych środków czyszczących, które mogą uszkodzić powierzchnię i przechowuj je w suchym miejscu. Kluczowe jest regularne sprawdzanie zużycia, a wszelkie uszkodzone elementy należy jak najszybciej wymienić.

Te proste kroki pomogą utrzymać akcesoria miksera w dobrym stanie przez wiele lat.