Zestaw przyborów kuchennych kolorowy Nest™ Utensils Plus

Kod: JS10124
169 zł
W magazynie (> 5 Szt)

Zestaw przyborów kuchennych Nest™ Utensils Plus zawiera:

 • 1x łopatka do obracania z perforacją, ciemnoczerwona
 • 1x łyżka do spaghetti, soczyście pomarańczowa
 • 1x łyżka do serwowania z otworem, słoneczny żółty
 • 1x łyżka do serwowania pełna, zieleń o odcieniu groszku
 • 1x chochla, turkusowa
 • 1x stojak, szary antracytowy

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: oszczędność miejsca w kuchni

Rezultat: system układania Nest™

Porządek w kuchni oraz każdy centymetr wolnej przestrzeni są bezcenne.Seria Nest™ Utensils oferuje elegancki sposób, jak efektywnie i estetycznie przechowywać przybory kuchenne. Piękne kolory przekonają Państwa, że czasy, kiedy łopatki do obracania ukrywały się w szufladzie, już się skończyły.

 • System układania przyborów kuchennych Nest™ Utensils
 • Kompaktowe rozwiązanie
 • Atrakcyjne kolory zgodne z najnowszymi trendami
 • Rękojeści magnetyczne zapewniają stabilność
 • Żaroodporne do 200°C
 • Wyprodukowane z plastiku bez BPA
 • Nadaje się do zmywarki
 • Zestaw Nest™ Utensils otrzymał nagrodę Red Dot Award Winner 2012
 • W opakowaniu podarunkowym

Łyżka do spaghetti ograniczy wyślizgiwanie się makaronu, z którym boryka się większość miłośników włoskiego przysmaku. Specjalny kształt krawędzi łyżki nie pozwoli niesfornym nitkom wrócić do garnka.Łyżki użyją Państwo nie tylko do nalewania sosów i zup, ale dzięki delikatnemu materiałowi mogą Państwo za jej pomocą bez obaw mieszać zawartość patelni nieprzywierającej.Łopatka do obracania z perforacją służy do obracania i wyjmowania pieczonych i smażonych potraw. Otwory w łopatce umożliwią odcedzanie nadmiernej ilości tłuszczu i zapobiegną przywieraniu.Za pomocą łyżki do serwowania wspaniale podadzą Państwo potrawę z garnka czy patelni prosto na talerz. Dzięki drugiej łyżce z perforacją łatwo poradzą sobie Państwo z nadmierną ilością tłuszczu czy wody.

Po zakończeniu czynności kuchennych wystarczy ułożyć przybory na stojaku we właściwej kolejności, aby były gotowe na dalsze przepisy i kucharskie improwizacje.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes.Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych.Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata.Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Nest™

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: