Narzędzia kuchenne w zestawie NEST PLUS , 5 szt., ze stojakiem, wielokolorowy, Joseph Joseph

Kod: JS10124
184 zł
W magazynie (2 Szt)

Zestaw przyborów kuchennych Nest™ Utensils Plus zawiera:

 • 1x łopatka do obracania, perforowana, ciemnoczerwona
 • 1x chochla do spaghetti, soczyście pomarańczowa
 • 1x łyżka do serwowania z otworem, wibrująco żółta
 • 1x łyżka do serwowania pełna, groszkowa zieleń
 • 1x chochla, turkus morski
 • 1x stojak, szary antracyt

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: oszczędność miejsca w kuchni

Rozwiązanie: system do układania w stos Nest™

Porządek w kuchni i każdy skrawek wolnej przestrzeni jest bezcenny. Seria Nest™ Utensils to elegancki sposób na efektywne i dekoracyjne przechowywanie przyborów kuchennych. Piękna kolorystyka przekona Cię, że czasy chowania łopatek do obracania w szufladzie dobiegły końca.

 • System układania naczyń w stos Nest™ Utensils
 • Kompaktowe rozwiązanie do układania w stos
 • Atrakcyjna kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami
 • Magnetyczne rękojeści do solidnego przechowywania
 • Odporne na tempteraturę do 200 °C
 • Wykonane z tworzywa sztucznego wolnego od BPA
 • Nadaje się do zmywarki
 • Przybory kuchenne Nest™ otrzymały nagrodę Red Dot Award Winner 2012
 • Dostarczamy w pięknym pudełku prezentowym.

Chochla do spaghetti zapobiega wielokrotnemu unikowi spaghetti, z którym boryka się większość miłośników włoskiego makaronu. Specyficzny kształt krawędzi łyżki zapobiega cofaniu się niesfornego makaronu do garnka. Chochli używaj nie tylko do nalewania sosów i zup, ale dzięki delikatnemu materiałowi, z którego jest wykonana, możesz nią bez obaw mieszać zawartość nieprzywierającej patelni. Perforowana łopatka do obracania służy do obracania i wyjmowania pieczonych i smażonych potraw. Otwory w łopatce umożliwiają ściekanie nadmiaru tłuszczu i zapobiegają przywieraniu. Dzięki łyżce do serwowania można podawać potrawy prosto z garnka lub patelni. Druga łyżka z perforacją ułatwia usuwanie nadmiaru tłuszczu lub wody.

Kiedy praca jest skończona, wystarczy przechowywać przybory kuchenne w odpowiedniej kolejności w stojaku, aby były gotowe do kolejnych przepisów i improwizacji kulinarnych.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili przenieść swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów do własnej firmy. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty i nowe atrakcyjne gamy kolorystyczne. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko designerskimi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów i recyklingu, które doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy przyborów kuchennych
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.46 kg
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Nest™
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: