Deska do krojenia POP 34 x 24 cm, zestaw 3 szt., wielokolorowa, Joseph Joseph

Kod: JS92104
86 zł –11 %
Deska do krojenia POP 34 x 24 cm, zestaw 3 szt., wielokolorowa, Joseph Joseph
86 zł –11 % 76 zł
W magazynie (13 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: niezajmujące dużo miejsca większe maty do krojenia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: niezajmujące dużo miejsca większe maty do krojenia

Rozwiązanie: zestaw mat do krojenia Pop

Atutem desek do krojenia z tworzywa sztucznego jest z pewnością ich łatwe czyszczenie, higiena, a przede wszystkim fakt, że są delikatne dla naszych noży. Zestaw mat do krojenia Pop zajmuje niewiele miejsca - otwór w nich działa jak klips, który trzyma je razem. Dzięki zróżnicowaniu kolorystycznemu można używać ich tylko do określonych rodzajów składników, a gotowanie jest o wiele bardziej higieniczne.

  • Zestaw desek do krojenia
  • Uniwersalne lub oddzielne zastosowanie
  • Deski do krojenia nadają się do mycia w zmywarce

Plastikowe deski do krojenia są idealne do utrzymania noży w dobrym stanie, podobnie jak deski drewniane. Jednak w przeciwieństwie do desek drewnianych, deski plastikowe są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu. W miarę użytkowania deski do krojenia nabierają patyny w postaci śladów krojenia. Prążki nie wpływają na funkcjonalność deski do krojenia, są jedynie dowodem na to, że wybrałeś bardziej miękkie deski do krojenia, które nie niszczą ostrzy Twoich noży.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.49 kg
Materiał: Plastikowy
Liczba części: 3 szt
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: