Ociekacz do naczyń nowy duży szary Flume™ marki Joseph Joseph

Kod: JS85089
135 zł –12 %
Ociekacz do naczyń nowy duży szary Flume™ marki Joseph Joseph
135 zł –12 % 119 zł
W magazynie (>5 Szt)

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: Ociekacz do naczyń z łatwą obsługą

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: Ociekacz do naczyń z łatwą obsługą

Rozwiązanie: Ociekacz do naczyń Flume

Lekka i łatwa do przechowywania Mata Flume świetnie sprawdza się jako dodatkowe, zapasowe miejsce na ociekające naczynia. Jest świetną alternatywą gdy suszarka, której używamy na co dzień nie wystarczy. Zastosowany miękki materiał gumowy z rowkami zapobiega gromadzeniu się wody pod naczyniami - woda spływa do kanału centralnego. Aby usunąć wodę z maty, trzeba chwycić ją za rogi, a następnie wlać wodę do zlewu.

  • Praktyczny ociekacz do naczyń
  • Inteligentne gromadzenie wody w kanale centralnym
  • Wyprodukowana z gumy silikonowej
  • Dostępne w dwóch kolorach i dwóch rozmiarach
  • Nie można myć w zmywarce

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mycie naczyń
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.62 kg
Kolor: Szary
Rodzaj produktu: Zmywanie naczyń
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie