Patelnia do smażenia MINERAL B ELEMENT PRO 24 cm, de Buyer

Kod: DB568024
Promocja Sticker
Marka: de Buyer
410 zł –28 %
Patelnia do smażenia MINERAL B ELEMENT PRO 24 cm, de Buyer
410 zł –28 % 292 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Patelnia stalowa Mineral B Element PRO wykonana jest w prostej konstrukcji i posiada nitowany uchwyt ze staliwa z otworem do zawieszenia. Francuska firma de Buyer, która produkuje patelnie, jest uznawana na całym świecie, zwłaszcza w sferze profesjonalnej, gdzie patelnie stalowe są bardzo popularne ze względu na ich niezastąpione właściwości podczas pieczenia mięsa lub warzyw.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Patelnia stalowa Mineral B Element PRO wykonana jest w prostej konstrukcji i posiada nitowany uchwyt ze stali z otworem do zawieszenia. Francuska firma de Buyer, która produkuje patelnie, jest uznawana na całym świecie, zwłaszcza w sferze profesjonalnej, gdzie patelnie stalowe są bardzo popularne ze względu na ich niezastąpione właściwości podczas smażenia mięsa lub warzyw.

Linia patelni Mineral B Element została wzbogacona do użytku domowego o wykończenie na bazie wosku pszczelego. To chroni je przed utlenianiem i zwiększa naturalne właściwości nieprzywierające patelni, które poprawiają się z każdym użyciem. Patelnie przeznaczone są do wszystkich rodzajów źródeł gotowania, w tym indukcji. Patelnie stalowe Mineral B Element są w 100% naturalne, ekologicznei nadają się do recyklingu. Patelnie Mineral B Element PRO mogą być używane do dokończenia pieczenia potraw w piekarniku bez ograniczeń czasowych.

Patelnie Mineral B Element PRO w skrócie:

  • Patelnie idealnie nadają się do smażenia mięsa lub warzyw oraz grillowania. Do chrupiących naleśników i doskonałych omletów.
  • Stal jest w 100% naturalnym Materiałem z wykończeniem na bazie wosku pszczelego.
  • Patelnie Mineral B Element nie posiadają żadnej sztucznej powierzchni nieprzywierającej, nie zawierają PFOA ani PTFE.
  • Bez dodatku chemikaliów - produkcja przyjazna dla środowiska.
  • Przyjazny dla środowiska i nadający się do recyklingu.
  • Cząsteczki żelaza z miednicy są korzystne dla zdrowia.
  • Patelnie mogą być używane w bardzo wysokich temperaturach, w których przygotowana potrawa szybko staje się gotowa i nie traci witamin ani składników odżywczych.
  • Im częściej patelnia jest używana, tym lepsze są jej właściwości nieprzywierające.
  • Doskonała przewodność cieplna.
  • Solidna konstrukcja, bardzo długa żywotność.

Zalety:

Gdy patelnia jest rozgrzana do temperatury powyżej 140 °C, przygotowane potrawy szybko się smażą na powierzchni dzięki karmelizacji naturalnych soków. Tworzy się skorupka, która zapobiega wysychaniu potraw w środku. W rezultacie otrzymujemy przyrumienione i chrupiące danie z miękkim i wilgotnym środkiem. Idealny do pieczenia mięsa, robienia chrupiących naleśników lub smacznych omletów.

Jak prawidłowo używać patelni Mineral B Element:

Przed pierwszym użyciem: opłukać patelnię wrzącą wodą i dobrze wysuszyć. Na patelnię wlewamy olej do wysokości ok. 1 mm i podgrzewamy ok. 5 minut. Zlać olej i wytrzeć patelnię papierowym ręcznikiem kuchennym. Im częściej używasz patelni, tym lepsze będą rezultaty gotowania. Nie należy myć patelni w zmywarce, ponieważ straci ona swoje właściwości nieprzywierające i ulegnie korozji.

Sposób przyrządzania: rozgrzej patelnię z odrobiną oleju. Gdy ogień będzie wystarczająco gorący, usmaż danie z obu stron. 

Pielęgnacja po użyciu: usunąć resztki jedzenia i opłukać patelnię wrzącą wodą. Następnie natychmiast wytrzeć ściereczką, aby zachować właściwości patelni i zapobiec rdzewieniu.

Czyszczenie i konserwacja: użyj gruboziarnistej soli morskiej (bez wody), którą wysyp na patelnię i podgrzewaj na wysokim ogniu przez 1,5 minuty. Następnie wytrzeć papierowym ręcznikiem kuchennym. Gruboziarnista sól morska usuwa przypalone resztki i niepożądane zapachy. Następnie posmarować olejem i przechowywać w suchym miejscu.

UWAGA! Nigdy nie zostawiaj patelni mokrej. Gdy potrawa się przypali, wyszoruj patelnię gruboziarnistą gąbką. Nie należy myć w zmywarce do naczyń!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do smażenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.45 kg
Materiał: Stal
Rozmiar: 24 cm
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Seria: de Buyer Mineral B Element
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
SortBy01: 1
Pozycja została wyprzedana…

How to season a carbon steel pan?

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: