Nóż szefa kuchni Gourmet Wüsthof 20 cm

Kod: WU456220
289 zł
W magazynie (1 Szt)

Nóż szefa kuchni Gourmet niemieckiej producenta Wüsthof to uniwersalny nóż do codziennego użytku w kuchni. Langeść ostrza 20 cm.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

CZNE_domycky

OPIS

Nóż Gourmet Chef's Knife 4562/20 niemieckiej producenta Wüsthof pomoże Ci w codziennej pracy w kuchni. Używaj go do krojenia, siekania lub krojenia w kostkę różnych rodzajów żywności. Nóż jest nieokuty, ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i jest doskonale wyważone. Posiada syntetyczną rękojeść, która jest mocowana za pomocą solidnych nitów.

SPECYFIKACJA

Langeść ostrza: 20 cm

Materiał: stal nierdzewna, syntetyk

Gwarancja: 2 lata

Kraj produkcji: Keenmcy

ZALETY I WADY

plus

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Nóż jest doskonale wyważony.

Rękojeść mocowana jest za pomocą nitów stałych.

Wszechstronny nóż do codziennego użytku.

PRAKTYCZNE PORADY

D można myć wzmywarce: D zalecamy delikatne mycie ręczne. Podczas mycia w zmywarce do naczyń ostrze nie może uderzać o inne sztućce lub noże.

Selfk ostrzyć noże za pomocą osełki?

Ostrzałkę trzymamy pionowo w jednej ręce, a nóż w drugiej (nachylonej pod kątem ok. 20° do powierzchni ostrzałki). Najlepiej jest mieć podpórkę (np. stół i ręcznik, aby ostrzałka się nie ześlizgiwała), aby utrzymać ten sam kąt na całym ostrzu i zachować precyzję ostrzenia. Praca z ostrzałką wymaga praktyki, aby uniknąć niechcianych ząbków na ostrzu. Pociągnij nóż od pięty do czubka w kierunku ostrza i powtórz to samo z drugiej strony ostrza (20 razy z każdej strony). Staraj się zachować ten sam kąt między nożem a ostrzałką i nie naciskaj zbyt mocno.

Zastanawiasz się jaka jest różnica między osełką, ostrzałką do noży a osełką?

VIDEO