Szkoła gotowania Chefparade

Škola vaření Chefparade

Szkoła gotowania Chefparade

Twórz z nami opowieść Twojego domu!
Z Kuliną i... szkołą gotowania Chefparade!

Stars

Od 2007

Z długą tradycją

na swoich rynkach

Users

Ponad

250 000 uczestników

kursów gotowania

fork-knife

Organizator ponad

50 000 kursów gotowania

i innych wydarzeń

thumb-up

Ponad

12 000 pozytywnych opinii

między innymi na Staffino.cz

Zobacz, co możemy dla Ciebie zgotować!

W Chefparade to ty jesteś najważniejszym składnikiem, więc nawet jeśli na kurs zapiszesz się tylko Ty, lekcja gotowania nadal się odbędzie. Gotowanie to doskonała rozrywa towarzyska i warto cieszyć się nim w grupie innych ludzi lub przyjaciół. Jedzenie też smakuje najlepiej, gdy możesz podzielić się nim z kimś innym, ale indywidualna lekcja z naszym szefem kuchni będzie równie smaczną przygodą, nie sądzisz ?

W Kulinie dbamy nie tylko o scenę, ale także o rozgrywającą się na niej historię. Jeśli chcesz aby Twój dom i Twoja kuchnia były wypełnione smakami, cudownymi zapachami i życiem, Szkoła gotowania Chefparade będzie właściwym wyborem i na pewno zainspiruje Cię do wzięcia udziału w jednym z wielu dostępnych wydarzeń kulinarnych, kursie gotowania, integracji firmowej, urządzenia z nami wesela lub prywatnego przyjęcia.

Image
Image
Friends

Kursy gotowania dla początkujących
oraz bardziej zaawansowanych kucharzy

Boy

Kursy gotowania
dla dzieci

Puzzle

Dla firm organizujemy
imprezy integracyjne

Glass

Prywatne wydarzenia
dla turystów i dla każdego

Dlaczego warto zapisać się na jeden z naszych kursów?

  • Każdy może gotować! A w szkole gotowania Chefparade naprawdę w to wierzymy. Bo gotowanie to nie tylko przygotowywanie potraw i doskonalenie umiejętności. To znacznie więcej! To zabawa, odkrywanie nowych smaków i aromatów, bycie razem, doświadczanie, próbowanie czegoś nowego, czasem śmiech, a czasem… patrzenie z zachwytem nad tym, co udało Ci się osiągnąć na talerzu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie gotowałeś!
  • Załóż fartuchy, bo podczas naszych zajęć kulinarnych to Ty będziesz gotować – kroisz, ścierasz, smażysz, pieczesz lub gotujesz na wolnym ogniu. Będziesz także podawać jedzenie i degustować je do ostatniego pysznego kęsa. Na tym polega idea "hands on"! Ale, ale... Robimy jednak jedną rzecz za Ciebie. Sprzątamy cały bałagan!
  • Oferujemy ponad 50 kursów do wyboru z daniami z całego świata. Wierzymy, że każdy może gotować, dlatego nasze zajęcia są zarówno dla początkujących, dla zaprawionych miłośników gotowania, jak i doświadczonych kucharzy.
  • Kursy odbywają się w naszych profesjonalnych, w pełni wyposażonych lokalizacjach - w studiu gotowania w Pradze lub na wiejskiej farmie, w Bratysławie, Koszycach i Budapeszcie. Nasza farma jest idealna na firmową imprezę integracyjną lub wesele w stylu rustykalnym.
  • Nasi uczestnicy (ponad 100 000 w ciągu ostatnich 15 lat) przyznają nam zazwyczaj 5 gwiazdek i dlatego często wracają (sprawdź opinie o nas i recenzje online!) Dzieje się tak dlatego, że nie tylko uczymy Cię, jak gotować. Pokazujemy, że gotowanie to odkrywanie nowych smaków i dobra zabawa.
  • Dostarczamy Ci wszystkie potrzebne składniki, narzędzia i napoje, a po zajęciach przesyłamy Ci wszystkie przepisy, abyś mógł pochwalić się tym, czego się nauczyłeś w swoim domu. Dodatkowo sprzątamy dla Ciebie kuchnię!
  • Nasi doświadczeni kucharze sprawiają, że gotowanie jest łatwe i przyjemne. To mistrzowie kuchni europejskiej i azjatyckiej oraz znawcy sushi, mięsa i słodyczy. Dzielą się swoją wiedzą w przystępny sposób, dzięki czemu zawsze możesz odtworzyć menu, które ugotowałeś w studio w swoim domu.
Image
Jeśli odwiedzasz Pragę, Bratysławę, Koszyce lub Budapeszt, spróbuj jednego z naszych kursów
Zapisz się na kurs