Dni kawy

Popis
 

Dni kawy

☕ Rozkoszuj się każdym łykiem swojego ulubionego napoju.
W tym tygodniu 15% zniżki na markowe ekspresy do kawy, młynki, drippery, filiżanki i wszystko do przygotowania kawy.

Który ekspres do kawy jest odpowiedni dla Ciebie?

Ekspres przelewowy do kawy

Ekspres przelewowy do kawy znamy z każdego amerykańskiego filmu. Bezdenny dzbanek jest niezbędną częścią porządnego bistro i może pomóc we wszystkich sprawach, od morderstwa po złamane serce.

Dlaczego warto go mieć? Aby parzyć kawę w dużej ilości!

Do biura, gdy nie chcesz stać w kolejce, podczas gdy reszta czeka na swoją kawę z automatu. Do domu, gdy potrzebujesz ciągłego dopingu na home office lub po prostu należysz do rodziny kawoszy. Dla subtelnej, ale pełnej smaku naturalnie zaparzonej kawy filtrowanej.

Amerykańską ikoną jest ekspres przelewowy KitchenAid, ekspres do kawy Smeg będzie ozdobą kuchennego blatu, a a obecną technologiczną gwiazdą jest seria Filka od niemieckiej marki Severin.

Ekspresy przelewowe

Ekspres kolbowy

Lubisz odkrywać kawę i jej różnorodne smaki oraz eksperymentować? Samo naciskanie przycisku jest dla Ciebie nudne? Ekspres kolbowy daje Ci przestrzeń do samorealizacji.

Dlaczego warto go mieć? Aby mieć kawę jak z kawiarni!

Parzenie kawy w ekspresie dźwigniowym to rytuał. Obejmuje mielenie, spienianie, wybór temperatury wody. Delektujesz się aromatem świeżo zmielonych ziaren z satysfakcją domowego baristy. Dzięki przygotowaniu pod ciśnieniem i krótkiemu czasowi ekstrakcji uzyskuje się mocne, prawdziwe espresso. Wysokiej jakości ekspresy do kawy utrzymują stabilne ciśnienie podczas całego procesu ekstrakcji i zapobiegają spadkowi temperatury wody. Najlepsze ekspresy do kawy to KitchenAid lub Smeg.

Ekspresy kolbowe

Severin Filka

W pełni automatyczny ekspres przelewowy z wbudowanym młynkiem.

Innowacja technologiczna i świetny design

Ekspresy Filka

Zintegrowany młynek

Świeżo zmielona kawa bez konieczności Twojej obecności. 15 minut po zmieleniu ulotni się do 60% aromatu kawy. W przypadku ekspresów przelewowych bez zintegrowanego młynka kawę należy zmielić osobno. Aby zapewnić świeżość kawy, zaleca się jej zmielenie tuż przed przygotowaniem. Podczas ustawiania czasu parzenia ekspres pobiera wcześniej zmieloną kawę z zasobnika.

Chcesz obudzić się z zapachem naprawdę świeżej kawy? Ustaw czas ekspresu do kawy Filka, zintegrowany młynek sam zmieli kawę przed przygotowaniem a Ty tylko musisz się obudzić. Mielenie jest również wyjątkowo ciche.

Na filiżankę i dzbanek

Dzbanek ekspresu do kawy Filka może pomieścić 10 filiżanek espresso, a do wyboru są 2 rodzaje - szklany, który można trzymać w ekspresie w trybie utrzymywania temperatury, lub termiczny, który można zabrać na biurko.

Można jednak z łatwością przygotować nawet tylko 1 małą filiżankę lub kawę na wynos w kubku termicznym. Ekspres do kawy jest elastyczny i dostosowuje się do każdego rozmiaru pojemnika.

Filtr wielokrotnego użytku

Ekspres jest wyposażony w ekologiczny filtr wielokrotnego użytku w kolorze złotym, który można myć w zmywarce. Możesz również używać zwykłych filtrów papierowych.

Szkło lub porcelana

Espresso wyłącznie w porcelanie

Co mówią eksperci? Klasyczne espresso lub lungo powinno być serwowane wyłącznie w porcelanie. W przypadku cappuccino to kwestia wyboru, czy wolisz je pić z filiżanki, czy ze szklanki. Nie musisz ograniczać się do tradycyjnej bieli. Kubki Revol miały być odpowiedzią na nieszczęsną kawę w plastikowym kubku. Zabawna recesja stała się podstawą i popularnym prezentem.

Kubki na kawę

Latte do skla

Fllat white lub latte najlepiej pić ze szklanki. Wyraźnie oddzielone warstwy kawy i mleka są arcydziełem baristy i są podstawą rozkoszowania się kawą. Seria Barista niemieckiej huty szkła Nachtmann to połączenie najwyższej klasy szklarskiego rzemiosła z nowoczesnymi trendami mistrzów kawy.

Szklanki do kawy

 

Moka konvička
Moka konvička

Stylowe kawiarki do kawy mokka

Kawiarka mokka działa podobnie jak szybkowar. Szybko i intensywnie zaparzy filiżankę kawy, która nie jest tak mocna jak espresso, ale jest mocniejsza niż kawa z drippera. Ekstrakcja odbywa się szybko i przy użyciu wrzącej wody, a wadą jest "przypalony" smak, który można z pewnością zaobserwować w większości tańszych kawiarek. Ale w przypadku kawiarek Alessi producenci pomyśleli nie tylko o designie, ale także o funkcjonalności. Kawiarki mokka automatycznie zatrzymują filtrowanie kawy w odpowiednim momencie, pomagając wyeliminować gorzki posmak i zachować pełny, zaokrąglony aromat.

Kawiarki

kávovar
kávovar

French press - kawa na zdrowie

Najprostszy ekspres do kawy jest jednocześnie łagodniejszy wobec kawy. Jeśli będziesz przestrzegać 3 podstawowych zasad - grubego mielenia, zalewania gorącą, ale nie wrzącą wodą i wylewania całej kawy na raz, aby zatrzymać ekstrakcję. Następnie możesz cieszyć się bogatym smakiem kawy, w której cenne oleje i przeciwutleniacze nie ulegają rozkładowi.

Zaparzacze french press

Moka konvička
Moka konvička

Dla prawdziwych purystów

Czy naprawdę poważnie myślisz o czystości kawy? Dla wszystkich hipsterów i miłośników "hygge", są purystyczne drippery. Wystarczy przelać kawę przez filtr i odstawić na 5 minut. Dla idealnej, najdelikatniejszej filiżanki kawy.

Zaparzacze slow drip

kávovar
kávovar

Młynki do kawy

Czy wiesz, że ziarna kawy zawierają do 800 różnych ulotnych aromatów i smaków? Ponadto, po 15 minutach od zmielenia, nawet 60% aromatów ulatnia się? Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się kawą, ważne jest, aby przygotowywać ją ze świeżo zmielonych ziaren. Zatem, w duchu świadomego bytu i delektowania się każdą chwilą, powinniśmy włączyć napęd ręczny i zmielić kawę w tradycyjnym młynku żarnowym. Albo nacieszyć oczy widokiem stylowego młynka, który z przyjemnością zrobi to za nas.

Młynki do kawy

297 pozycji razem
Automatyczny ekspres do kawy z młynkiem KA 4813 Severin
Sticker
740 zł
SEVEKA4813
Indukcyjny spieniacz do mleka Severin Spuma 700 plus
Sticker
593 zł
SEVESM3587
Ekspres przelewowy KA 4850 FILKA, srebrny, Severin
Sticker
1 373 zł
SEVE3488439
Ekspres przelewowy KA 4851 FILKA, srebrny, Severin
Sticker
1 472 zł
SEVE3497592
Ekspres do kawy 5KES6403EBM KitchenAid czarny matowy
Sticker
1 790 zł
KA5KES6403EBM
Ekspres dźwigniowy ECF01WHEU, biały, Smeg
Sticker
1 890 zł –10 %
1 700 zł
SMEECF01WHEU
Ekspres półautomatyczny ECF01CREU, kremowy, Smeg
Sticker
1 890 zł –10 %
1 700 zł
SMEECF01CREU
Automatyczny ekspres do kawy BCC01RDMEU, czerwony mat, Smeg
Sticker
3 090 zł
SMEBCC01RDMEU
Ekspres przelewowy SMART'N'LIGHT CM600810, czarny, Tefal
Sticker
329 zł
TEFCM600810
Zaparzacz do espresso mokka LA CONICA, 150 ml, Alessi
Sticker
1 209 zł
AL900023
Ekspres półautomatyczny ECF01BLEU, czarny, Smeg
Sticker
1 889 zł –10 %
1 700 zł
SMEECF01BLEU
Dźwigniowy ekspres do kawy KA 5995 Severin + Barista set 3 szt
Sticker
SEVEKA5995
Zaparzacz do espresso mokka LA CONICA, 300 ml, Alessi
Sticker
1 372 zł
AL900026
Pojemnik na kawę KULT, WMF
Sticker
279 zł –16 %
Pojemnik na kawę KULT, WMF
W magazynie (>5 Szt)
233 zł
WM0630976030
Młynek do kawy GVX242, czarny, Krups
Sticker
499 zł –35 %
320 zł
TEFGVX242
Wgórę
Inne produkty