Lampy solarne

15 pozycji razem
Solarna pochodnia ogrodowa SUNLIGHT, Eva Solo
Sticker
479 zł –22 %
369 zł
ES571338
Lampion solarny 30 cm, Czarny, Eva Solo
Sticker
438 zł –28 %
314 zł
ES571316
Lampion solarny, 43 cm, czarny, Eva Solo
Sticker
745 zł –29 %
526 zł
ES571317

Zewnętrzne lampy solarne - wykorzystanie mocy słońca do oświetlania otoczenia

Jakie są zalety korzystania z lamp zewnętrznych zasilanych energią słoneczną LED?

Jak widać na naszej stronie internetowej, oferujemy wiele lamp solarnych z diodami niskoemisyjnymi (LED), ze względu na różne zalety, które oferują, z których niektóre są wymienione poniżej.

LED lampy zasilane energią słoneczną wykorzystują moc słońca do produkcji energii elektrycznej, minimalizując zależność od konwencjonalnych źródeł energii. Są one również przyjazne dla środowiska i energooszczędne. Obniżają koszty w dłuższej perspektywie, ponieważ nie wymagają rachunków za energię elektryczną i wymagają niewielkiej konserwacji. Mają także dłuższą żywotność i oferują wyraźne, skoncentrowane oświetlenie, poprawiając bezpieczeństwo na zewnątrz. Można je łatwo umieścić w dowolnym miejscu na zewnątrz, ponieważ nie wymagają połączenia elektrycznego i są łatwe w instalacji. Obniżając emisję dwutlenku węgla i zachęcając do korzystania z energii odnawialnej, oświetlenie zewnętrzne LED zasilane energią słoneczną pomaga zapewnić zrównoważoną przyszłość.

Te zewnętrzne lampy solarne przechwytują energię słoneczną w ciągu dnia i wykorzystują ją do zasilania światła w nocy. Dlatego są idealne do rozjaśniania obszarów zewnętrznych.

Są przyjazne dla środowiska i stanowią praktyczne rozwiązanie do oświetlenia zewnętrznego, ponieważ są samodzielne i nie wymagają okablowania elektrycznego ani podłączenia do źródła zasilania.

Zewnętrzne lampy solarne mogą być również wykorzystywane do kilku innych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie, wędrówki lub spotkania na podwórku.

Czy lampy solarne wymagają bezpośredniego światła słonecznego?

Panele słoneczne działają najlepiej, gdy są wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ale nadal działają w pochmurne dni, a nawet w półcieniu. Fotony potrzebne do wytworzenia energii elektrycznej występują zarówno w bezpośrednim, jak i pośrednim świetle słonecznym, dzięki czemu zewnętrzne lampy solarne mogą działać nawet wtedy, gdy bezpośrednie światło słoneczne nie jest dostępne.

Jeśli chcesz dodać coś nowego do swojego ogrodu, możesz również kupić latarnie zewnętrzne, zewnętrzne lampy stołowe i pochodnie ogrodowe.