Lampa solarna do zawieszenia SunLight Bell

Kod: ES571327
459 zł
W magazynie (5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Lampy solarne wcale nie są nowością na polskim rynku, niemniej jednak produkty duńskiej firmy Eva Solo rozświetlą ogród nie tylko swoim światłem, lecz również eleganckimi kształtami. Lampa słoneczna do zawieszenia SunLight Bell wprowadza do świata lamp solarnych mile widzianą innowację – elegancki design.

Lampa słoneczna na stół SunLight została wykonana z odpornego na niskie temperatury szkła piaskowanego i anodowanego aluminium. Projektantom Clausowi Jansenowi i Henrikowi Holbækowi udało się wbudować panele solarne w konstrukcję lampy w taki sposób, że są one niewidoczne. Dzięki temu został podkreślony luksusowy wygląd, którym, dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, można się cieszyć w każdej porze roku. Lampa może zostać ustawiona w trybie automatycznego włączania i wyłączania za pomocą czujnika zmierzchu i świtu.

Po 8 godzinach na słońcu lampa będzieświecić do 20 godzin. Czas pracy zależy od warunków pogodowych panujących w czasie ładowania. Lampa SunLight Bell zapewnia energooszczędne oświetlenie o stylowym, wręcz luksusowym designie. Można postawić ją na ogrodowym stole, tarasie, zawiesić na balkonie lub umieścić w wybranym przez siebie miejscu w ogrodzie.

Oświetlenie solarne oszczędzające energię

  • Innowacyjny design z ukrytymi panelami solarnymi
  • Bez przewodów, luksusowy wygląd
  • Możliwość zawieszenia dzięki wbudowanemu pierścieniowi
  • Z przełącznikiem on/off z możliwością automatycznego ustawienia
  • Wykonana z szkła piaskowanego i anodowanego aluminium
  • Do używania przez cały rok - szkło jest odporne na mróz
  • W zestawie z akumulatorem, możliwość naładowania aż 500 razy

Nasza wskazówka: mogą Państwo stworzyć kompozycję z kilku lamp słonecznych i w ten sposób oświetlić ogród delikatnym, stłumionym światłem. Warto na nowo odkryć swój ogród nocą. Byłoby szkoda, gdyby widok z okna spowijała ciemność.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Światła ogrodowe
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Oświetlenie ogrodowe
Seria: Eva Solo SunLight

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: