Lampa słoneczna na stół SunLight

Kod: ES571337
359 zł
W magazynie (3 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Lampy słoneczne wcale nie są nowością na polskim rynku , niemniej jednak produkty duńskiej firmy Eva Solo rozświetlą ogród nie tylko swoim światłem, lecz również swoimi eleganckimi kształtami. Lampa słoneczna na stół SunLight wprowadza do świata lamp solarnych mile widzianą innowację - elegancki design.

Lampa słoneczna na stół SunLight została wykonana z odpornego na niskie temperatury szkła piaskowanego i anodowanego aluminium. Projektantom Clausowi Jansenowi i Henrikowi Holbækowi udało się tak wbudować panele solarne w konstrukcję lampy, że są one niewidoczne. W ten sposób został zaakcentowany luksusowy wygląd, którym dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów można się cieszyć podczas wszystkich pór roku. Ta wartość dodana zmienia praktyczny przedmiot w naszych domach w designerski majstersztyk.

Po jednym dniu na słońcu lampa będzieświecić od 10 do 20 godzin. Czas pracy zależy od warunków pogodowych panujących w czasie ładowania. Lampa SunLight zapewnia energooszczędne oświetlenie o stylowym, wręcz luksusowym designie. Oferowana jest jako lampa na stół albo jako lampa do wbijania w ziemię. Można jej używać przez cały rok.

Lampa słoneczna na stół SunLight - krótki opis:

  • Oświetlenie solarne oszczędzające energię
  • Innowacyjny design z ukrytymi panelami solarnymi
  • Bez przewodów, luksusowy wygląd
  • Z przełącznikiem on/off z możliwością automatycznego ustawienia
  • Wykonana z szkła piaskowanego i anodowanego aluminium
  • Do używania przez cały rok - szkło odporne na niskie temperatury
  • Zawiera żarówkę LED (15 000 godzin) i akumulator litowy

Kulina.pl poleca: mogą Państwo stworzyć kompozycję z kilku lamp słonecznych i w ten sposób oświetlić ogród delikatnym, stłumionym światłem. Na nowo odkryją Państwo swój ogród nocą. Byłoby szkoda, gdyby widok z okna spowijała ciemność.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Światła ogrodowe
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Oświetlenie ogrodowe
Seria: Eva Solo SunLight

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: