Kubek HAMMERSHOI 330 ml, indygo, Kähler

Kod: KHL693051
Marka: Kähler
114 zł –5 %
Kubek HAMMERSHOI 330 ml, indygo, Kähler
114 zł –5 % 108 zł
W magazynie (6 szt)
Ten elegancki, poręczny granatowy kubek HAMMERSHOI będzie idealny na popołudniową herbatę, gorącą czekoladę w zły dzień, poranną gorącą wodę z cytryną lub codzienną kawę. I to nie jest przesada! Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i dyskretnym rowkom, które dodają dodatkowej elegancji powierzchni, będziesz chciał używać tego kubka przez cały dzień i do wszystkich gorących lub zimnych napojów.

Co więcej, jeśli szukasz więcej kubków dla swojej rodziny, możesz kupić wszystkie w tym samym kolorze lub mieszać dostępne kolory, aby stworzyć swoją osobistą kolekcję kubków. Wszystkie dostępne kolory świetnie ze sobą współgrają, wprowadzając do Twojego wnętrza nordycki klimat, a jeśli tęsknisz za odrobiną poezji w swoim życiu lub w kuchni, połącz kubki z kolekcji z talerzami i innymi naczyniami z kolekcji Świątecznej Poppy lub Hammershøi do Kähler. Pokochasz je!

Kolekcja Hammershøi od Kähler to stylowa i elegancka seria inspirowana dziełami słynnego projektanta Svenda Hammershøia, charakteryzująca się czystymi, minimalistycznymi liniami, wygodnymi, okrągłymi kształtami i charakterystycznymi rowkami. Seria zyskała status ikony i jest nowoczesnym klasykiem łatwo rozpoznawalnym przez miłośników designu i obejmuje talerze, kubki, dzbanki, naczynia, wazony i wiele innych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne korzyści:

  • elegancki, ponadczasowy design
  • część większej kolekcji

Dodatkowe informacje:

  • wysokość: 10 cm
  • średnica: 9 cm
  • objętość: 330 ml
  • projektant: Hans-Christian Bauer

Parametry dodatkowe

Kategoria: kubki
Waga: 0.33 kg
Kolor: Niebieski
Materiał: Porcelana
Rozmiar: 10 cm
Objętość: 0,3 l
Właściwości: Można myć w zmywarce, Nadaje się do kuchenki mikrofalowej
Rodzaj produktu: Puchar
Seria: Kähler Hammershøi
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: