Patelnia do naleśników 20 cm, stal, de Buyer

Kod: DB530320
Marka: de Buyer
112 zł –23 %
Patelnia do naleśników 20 cm, stal, de Buyer
112 zł –23 % 86 zł
W magazynie (4 Szt)

Patelnia do naleśników firmy De Buyer ma średnicę 20 cm i niski brzeg. Patelnia wykonana jest z wysokiej jakości żelaznego materiału, który jest trwały, mocny i posiada powłokę antykorozyjną. Ergononomicznie ukształtowana rękojeść zapewnia wygodny i pewny chwyt.

Ocel_banner_CZ

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Patelnia do naleśników francuskiego producenta De Buyer ma średnicę 20 cm i ergonomicznie ukształtowaną rączkę z "francuskim łukiem" dla bezpiecznej i wygodnej obsługi. Patelnia do naleśników jest idealna do przygotowania tradycyjnych, chrupiących i puszystych naleśników. Niska krawędź patelni ułatwia przewracanie naleśników i wygodne serwowanie. Patelnia może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na popularnej indukcji, ale na umiarkowanej temperaturze.

Ta patelnia do naleśników jest wykonana z wysokiej jakości żelaza, które doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu przygotowanie naleśników jest szybkie, łatwe i ekonomiczne. Patelnia ma czarno-niebieski odcień, który zawdzięcza obróbce powierzchniowej zwanej oksydacją żelaza, która chroni patelnię przed korozją. Patelnia do naleśników DeBuyer doskonale przewodzi ciepło, jest wytrzymała i ma bardzo długą żywotność. Nie ma możliwości mycia patelni w zmywarce, a patelnia wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować jej wyjątkowe właściwości. Patelni należy używać wyłącznie na palniku/płycie o średnicy odpowiadającej średnicy dna patelni. Przed pierwszym użyciem przeczytaj instrukcje i praktyczne porady zawarte w tym opisie, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo dbać o patelnię.

SPECYFIKACJE

Średnica: 20 cm

Średnica dna: 16 cm

Wysokość: 1,7 cm

Długość: 38 cm (wraz z rączką)

Grubość ścianki: 2 mm

Waga: 0,69 kg

Materiał: żelazo

Kolor: niebiesko-czarny

Gwarancja: 2 lata

Kraj produkcji: Francja

ZALETY I WADY

plus

Patelnia do naleśników wykonana jest z wysokiej jakości żeliwa, które doskonale przewodzi ciepło.

Powierzchnia patelni jest oksydowana, co zapobiega korozji.

Przygotowywanie naleśników jest bardzo proste z tą patelnią.

Patelnia posiada ergonomicznie ukształtowaną rękojeść, która zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt

minus

Patelnia do naleśników jest bardzo ciężka, ale równoważy to jakość materiału, z którego została wykonana.

Patelnia wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować jej doskonałe właściwości.

PRAKTYCZNE PORADY

Nadaje się do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych, ale tylko w umiarkowanych temperaturach

odpowiednie dla piekarnika: NIE

Możliwość mycia w zmywarce: NIE

W przypadku kuchenek zasilanych elektrycznie zalecamy ustawienie pokrętła temperatury na wyższym poziomie, a następnie obniżenie go do poziomu, który po osiągnięciu żądanego rodzaju grzania (temperatury) będzie tylko utrzymywał wybraną temperaturę. Średnica dna patelni powinna być równa średnicy płyty grzewczej.

W przypadku kuchenek gazowych dobrze jest zastosować palnik o średnicy nieco mniejszej od średnicy dna patelni o około 2 cm lub zastosować rozpraszacz płomienia.

Odpowiedni dobór średnicy patelni i średnicy płyty grzewczej jest korzystny również ze względów energetycznych (oszczędność energii). Ze względu na dużą liczbę rodzajów kuchenek, jest to jedynie porada, a nie dokładna instrukcja.

CZYSZCZENIE I PRZECHOWYWANIE

Umyj patelnię w ciepłej wodzie za pomocą gąbki. Nie zostawiaj patelni do namoczenia. Jeśli potrawy przywierają do patelni, użyj gąbki. Nie należy używać detergentów. Nie należy myć w zmywarce do naczyń. Aby zapobiec utlenianiu, należy zawsze natrzeć ją odrobiną oleju spożywczego i osuszyć chłonną ścierką.

PRZECHOWYWANIE

Przechowuj w suchym miejscu. Nie używaj detergentów i nie wkładaj do zmywarki. Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji (indukcja tylko z przystawką)

UŻYCIE

Rozgrzewanie przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu.

KONSERWACJA

Wlej wodę do patelni i gotuj, aż do usunięcia zapieczonego brudu, spłukaj gorącą wodą i wytrzej do sucha, posmaruj niewielką ilością oleju.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do naleśników
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.69 kg
Materiał: Stal
Rozmiar: 20 cm
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Patelnia naleśnikowa
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: