Prezent dla Niego

Popis

Prezent dla Niego

Prezent dla partnera, brata lub ojca, który ceni sobie jakość. Zapomnij o infantylnych skarpetkach i wątpliwie seksownych szortach, zainspiruj się poradami prezentowymi, dzięki którym poczuje się jak prawdziwy mężczyzna.

Każdy prawdziwy mężczyzna potrzebuje noża

Czy to kieszonkowego czy kuchenego. Pod choinką powinna znaleźć się prawdziwa kosa. Lub od razu szabla? Noworoczny sabrage może być najciekawszym punktem Twojego Sylwestra. Scyzoryk to niezbędny element wyposażenia człowieka gór, miłośnika biwaków i menadżera, wystarczy wybrać styl.

Popis
Popis Popis Popis

Steki jak po maśle

Zestwa sztućców lub noży do stekówto świetny wybór dla każdego fana grillowania. Koniec ze "męczeniem" mięsa na talerzu - noże z ostrymi ząbkami poradzą sobie ze wszystkim. A widelce z wyjątkowo ostrymi i spiczastymi zębami będą nabijać szparagi czy fasolkę jak zaczarowane. W drewnianym pudełku prezentowym sztućce nie dotykają się i nie mogą się porysować.

Popis

Mięso nie jest dziedziną nauki
(to znaczy, jeśli je zmierzysz)

Ten termometr do mięsa to hit w Kulinie. I nic dziwnego. Jest naprawdę inteligentny. Dzięki rozszerzonemu zasięgowi Bluetooth do 50 m możesz monitorować mięso nawet w piwnicy lub w ogrodzie, a także "przejść" na tryb ręczny lub automatyczny - wybrać rodzaj mięsa w ustawieniu automatycznym lub ustawić dokładną temperaturę i czas według własnych upodobań. Idealny prezent dla każdego gadżeciarza.

Popis Popis Popis

Piersiówka to sprzęt podobny do scyzoryka. Może wydać Ci się to banałem, ale są sytuacje życiowe, w których to POS (pudełeczko ostatniej szansy) uratowało niejedne nerwy i małżeństwo. Równie popularnym prezentem jest wyposażenie domowego baru jak shakery, kieliszki czy produkty do mieszania koktajli.

 

Popis

Kultowy ekspres do kawy

Pierwszy ekspres do kawy który ujrzał światło dzienne w 1905 roku we Włoszech (jakżeby inaczej). Piękne ekspresy dźwignioweLa Pavoni to nie tylko tradycyjny sposób parzenia kawy, ale przede wszystkim klejnot w domu ich właściciela. Prędkość z jaką woda przechodzi przez kawę jest całkowicie w Twoich rękach, czyli w dźwigni. Co jest nie tylko staroświeckie, ale przede wszystkim gwarantuje, że Twój kubek będzie dokładnie w w Twoim guście.