Nowości

Popis
 

Nowości w ofercie

Nie możemy się doczekać aż zobaczysz nasze starannie wybierane skarby

BUGATTI

Synonim luksusu. Otocz się pięknymi urządzeniami, które dodadzą Ci energii i pobudzą Twoje emocje i zmysły, jeszcze zanim je włączysz.

MILL & MORTAR

Najlepszej jakości przyprawy z całego świata. Starannie wyselekcjonowane produkty ekologiczne w jakości BIO i w duchu fair trade.

NACHTMANN BARISTA

Espresso należy pić w porcelanie, a flat white, cappuccino i latte najlepiej smakują ze szklanki. Widoczne, oddzielone warstwy kawy i mleka świadczą o kunszcie baristy i potęgują przyjemność picia kawy.

FRITZ HANSEN IKEBANA

Nie znamy języka kwiatów, ale kiedy patrzymy na ten wazon jesteśmy prawie pewni, że wszystkie kwiaty krzyczą "Chcemy do Ikebany!".

KITCHENAID BLOSSOM

To nie tylko niezwykle wydajny mikser stojący. To nowa biżuteria dla Twojego domu. Inwestycja, której nigdy nie pożałujesz. Limitowana seria inspirowana pięknem natury.

WÜSTHOF COLOUR

Mój nóż. Mój styl. Popularne, niezawodne noże w nowych, świeżych kolorach.

EVA SOLO GOLDEN SAND

Wpuść słońce do środka, niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest słonecznie, czy nie. Rozgrzej się dzięki tej jasnej kolekcji do ciepłych napojów i nie poddawaj się nadchodzącej jesiennej szarudze.

EVA SOLO GREEN TOOLS

Ci stylowi pomocnicy nie są ekologiczni przypadkiem. 50% plastiku zostało zastąpione włóknami pszenicy - dzięki temu produkty z kolekcji są ekologiczne, a struktura materiału przyjemna w dotyku.